Додано
19.09.25 22:33:32
Новесенька краса
А в кого новенька гарненька обкладинка?
А в "Академії відступників"!
Запрошую до читання та радію вашим коментарям)
Олена Блашкун
1164
відслідковують
Інші блоги
Доброго продуктивного раночку, колеги!
Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання)
Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГарна обкладинка, хоч та, що була раніше. теж подобалася. І книжка цікавезна ) Аж собі схотілося оновити книжки, написані давно. Бо зараз набагато більше можливостей показати саме те, що хочеш)
Рома Аріведерчі, 100%
Дуже гарна❤️.якраз привернула мою увагу.почала читати(слухати). Початок цікавий♥️
Обкладинка дуже гарна❤️
Шепіт Місяця, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати