Додано
19.09.25 08:27:39
Без натхнення:(
Вітанняка!
Вже як більше тижня я не пишу нічого, в мене немає натхнення, немає можливості. Дитяча адаптація до садочка займає багато часу та внутрішніх сил. Але я хочу писати, хочу показати вам свою історію, яка ще живе в мені, десь там далеко. На вихідних я сяду за редактуру першого розділу та тоді ж опублікую. Я буду вам дуже вдячна за підтримку виходу моєї нової книги, яка називається "КРИХКИЙ СПОКІЙ".
Дякую за увагу, з любовʼю ваша авторка, чиї історії звучать, як ЗІЗНАННЯ ❤️✨
Мара Кенфес
84
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНехай адаптація дитини й інші тимчасові завади — будуть розгоном перед стрибком для нового витка творчих досягнень ✨❤️✨
Успіхів! Адаптація мине, і часу на творчість стане більше))
Успіхів Вам! Натхнення, сил та часу для реалізації творчих ідей)
Творчість може переживати різні етапи, це нормально. Але варто не зупинятись і все обов'язково вийде:)❤️
Вітаю! Я відчула у ваших словах не відсутність натхнення, а втому та неможливість реалізувати ідею в текст. Бажання писати вже говорить про наявність ресурсу, але обставини іноді вище за нас. Не хвилюйтесь, дайте собі час на відпочинок і з можливості повертайтеся ❤❤
Вітаю. Все буде добре! Натхнення писати часто може не бути, але переживати не варто. Все у свій час!❤️✨
Не хвилюйтеся)) Ми з вами))) Я ось збираюся йти навчатися до автошколи. Коли все буду робити не знаю))
❤️❤️❤️
Вітаю. Нехай книга буде успішною)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати