Без натхнення:(

Вітанняка! 
 

Вже як більше тижня я не пишу нічого, в мене немає натхнення, немає можливості. Дитяча адаптація до садочка займає багато часу та внутрішніх сил. Але я хочу писати, хочу показати вам свою історію, яка ще живе в мені, десь там далеко. На вихідних я сяду за редактуру першого розділу та тоді ж опублікую. Я буду вам дуже вдячна за підтримку виходу моєї нової книги, яка називається "КРИХКИЙ СПОКІЙ".

Дякую за увагу, з любовʼю ваша авторка, чиї історії звучать, як ЗІЗНАННЯ ❤️✨

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
19.09.2025, 11:39:04

Нехай адаптація дитини й інші тимчасові завади — будуть розгоном перед стрибком для нового витка творчих досягнень ✨❤️✨

avatar
Лана Жулінська
19.09.2025, 11:01:08

Успіхів! Адаптація мине, і часу на творчість стане більше))

Успіхів Вам! Натхнення, сил та часу для реалізації творчих ідей)

avatar
Белла Ісфрелла
19.09.2025, 10:32:37

Творчість може переживати різні етапи, це нормально. Але варто не зупинятись і все обов'язково вийде:)❤️

avatar
Катрін Ейснер
19.09.2025, 10:29:53

Вітаю! Я відчула у ваших словах не відсутність натхнення, а втому та неможливість реалізувати ідею в текст. Бажання писати вже говорить про наявність ресурсу, але обставини іноді вище за нас. Не хвилюйтесь, дайте собі час на відпочинок і з можливості повертайтеся ❤❤

avatar
Мелені Матхевен
19.09.2025, 10:19:34

Вітаю. Все буде добре! Натхнення писати часто може не бути, але переживати не варто. Все у свій час!❤️✨

Не хвилюйтеся)) Ми з вами))) Я ось збираюся йти навчатися до автошколи. Коли все буду робити не знаю))

avatar
Тея Калиновська
19.09.2025, 09:26:42

❤️❤️❤️

avatar
Лада Короп
19.09.2025, 08:33:26

Вітаю. Нехай книга буде успішною)

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новинка та "Мелодія кохання"
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше