Про вчорашній мій блог..❤️✨

Доброго ранку, мої любі!❤️✨

Після вчорашнього блогу я зрозуміла краще не рекомендуватиму як писати тексти. Чому? Бо в кожного своя фішка. В кожного свій підхід, своє бачення. В мене своя, а у Вас своя. Прочитала від Вас різних порад, і мені сподобалося, хоча було трохи хвилююче, бо думала Ви закидаєте мене помідорами.. :) Ха-ха було смішно.
Гаразд на цьому забуваємо, але можливо краще вчитися на своїх помилках. І я вчуся, і Ви разом зі мною вчитеся. 
Я буду тільки Вас надихати, і підтримувати. Буду поруч як людина, не як автор. Не засуджуватиму Вас, а просто буду з Вами.
Мені не вистачає підтримки. Тому я хочу підтримувати Вас, адже кожен початківець хоче. Правда? Та й навіть досвідчені автори хочуть допомоги, але й буває, що й вони задирають високо носи, і Ви їх не помітите за текстом. Та бувають звісно різні люди. Тож все ок!

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та обіймаю!❤️✨

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
19.09.2025, 11:35:17

Я читав вчорашній блог і коментарі під ним, і просто мотав на вус, як то кажуть. Усе корисно. Подяка Вам за щирість✨❤️✨

Мелені Матхевен
19.09.2025, 11:56:13

Romul Sheridan, Дякую Вам за коментар!!❤️✨

І Вам доброго ранку та гарного настрою, пані Мелені❤️ Ми теж завжди готові Вас підтримати, адже Ви - молодець і все у Вас виходить надзвичайно добре, більше впевненості в собі! Ваші поради мені дуже сподобалися і вони були надихаючими))) В моїх очах Ви дійсно золота людина, яка ділиться світлом своєї душі із кожним, хто потребує підтримки! Не всі досвідчені автори задирають носи, бо автор - завжди чомусь новому вчиться, вдосконалює власні навички. Кожен автор повинен залишатися, в першу чергу, людиною і не дозволяти популярності, майстерності чи великій кількості підписників псувати себе, ось що важливо. Вірте в те, що Ви робите, адже Ви неймовірно важлива для всіх нас і я радий, що така світла людина є на цій платформі))) Вас теж міцно обіймаю❤️

Мелені Матхевен
19.09.2025, 11:12:51

Максиміліан Степовий, Ох, як же мені приємно від Вас читати такі прекрасні слова!!❤️✨ Дякую Вам!!❤️✨ Мені навіть дуже подобається нести світло у світ, де навкруги заполонила тиша, і хтось шукає відповідь чи підтримку. Мені це до душі, коли комусь це допомагає, хто пише чарівні слова, що я чимось допомогла, і воно гріє моє серце. Після цього хочеться більше ділитися, і бути провідником..❤️✨

avatar
Белла Ісфрелла
19.09.2025, 10:29:18

Насправді підтримка це дуже важлива складова творчої роботи❤️ Ви молодець:)

Мелені Матхевен
19.09.2025, 11:09:49

Белла Ісфрелла, Дякую Вам, моя люба!!❤️✨

avatar
Ася Рей
19.09.2025, 10:12:27

Дякую, Мелені, за такий відвертий і щирий допис! Ваша думка про те, що у кожного своя "фішка" і краще підтримувати, а не вчити, дуже резонує. Це справді так, адже підтримка дає крила, а критика часто їх ламає.♥️✨
Вчитися на власних помилках — це найцінніший досвід. І я дуже ціную вашу відкритість і готовність бути поруч як людина. Це надихає.
Мені здається, що саме такої атмосфери, де не засуджують, а підтримують, так не вистачає в сучасному світі. Дуже дякую, що створюєте її!❤️

Мелені Матхевен
19.09.2025, 10:22:29

Ася Рей, Дякую, моя люба!! Приємно читати від Вас такі підтримуючі слова!!❤️✨

avatar
Оксана Павелко
19.09.2025, 08:36:41

А я з привеликим задоволенням прочитала вчора ваші поради, хоч і нічого нового там для мене не було, але все одно сподобалося☺️ як і можливість залишити і від себе думку й пораду.

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
19.09.2025, 10:22:27

Мелені Матхевен, ❤️❤️❤️☺️

avatar
Тея Калиновська
19.09.2025, 09:29:56

Нормальний блог, не переживайте. А підтримка дуже важлива - не дає опускати руки❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
19.09.2025, 10:21:40

Тея Калиновська, Саме так! Дякую, моя люба!❤️✨

Підтримка завжди потрібна)))

Мелені Матхевен
19.09.2025, 10:20:53

Наталья Храпакова, Дякую, моя люба!❤️✨

Інші блоги
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше