❤для любителів слеш❤

Для любителів слеш

  Я не часто пишу блоги, тому вирішила нагадати про кілька своїх робіт у жанрі слеш. Можливо хтось шукає і буде радий прочитати. Тому що особисто я вчора шукала щось почитати перед сном і стикнулася зі складнощами в пошуці подібного жанру на Букнеті. Порадьте, може ви знаєте якісь «прийомчики» з пошуку подібних творів? Чи накидайте мені в коментариках своїх робіт або робіт, які вам сподобалися .

  А поки ловіть кілька моїх:

  1. "Все почалося з космосу"(18+)

Невеличка історія про студента, який спочатку не поладнав з одним юнаком, потім цей юнак йому сподобався, а після кількох зустрічей ще й зясувалося, що цей самий юнак - його викладач

Гарячі сцени присутні

  1. "Адам і Габріель"(18+)

Габріель звичайний працівник, який має нерозділене кохання до свого боса. Адам - той самий бос. І на одному з корпоративів дещо відбувається.
Коротка, злегка еротична історія

P.S. Є ще кілька фанфіків - та то на любителя, але якщо зацікавлені - можете заглянути до мене на сторінку❤ Всім приємного і спокійного дня і вечора❤❤

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ольха Елдер
15.09.2025, 13:03:40

Я вас пропустила, а ви мене)) Поставлю вам зараз серденьки на книгах ❤️ У мене квір-література ✨ Хоча й гет інколи буває)

Ще є авторка Чарівна Мрія, у неї є "Мортідо" - маленька робота та "Новий наложник шейха" — це велика книга, поки в процесі — слеш.

А ще є "Stigma", у авторки 3 акаунти під різні тематики (Лакі Харт, Іванна Желізна та Zhelizna) та я не пам'ятаю де саме ця робота))

І ще серед любителів квір-літератури був бум на роботу "Щоденник елітного повії", вона теж коротенька, але яка сильна.

Нас багато, але ми чомусь ховаємось...

❤️❤️❤️

Показати 5 відповідей
Ольха Елдер
15.09.2025, 16:06:34

Чарівна Мрія, ♥️♥️♥️

avatar
Ксенія Стрілець
15.09.2025, 14:24:53

Я почала своє знайомство із слеш з книг Лакі Харт , от тепер і Ваші додала до бібліотеки. Сама не знаю, як шукати саме його, можливо через сам тег СЛЕШ , якщо автор його ставить під твором.

Night Rain
15.09.2025, 14:27:39

Ксенія Стрілець, Дякую вам за відповідь:) Тут в коментарях багато хорошої літератури порекомендували, можете й собі щось придивитися

avatar
Дієз Алго
15.09.2025, 12:50:41

В Колекціях ще можна пошукати...

Показати 3 відповіді
Night Rain
15.09.2025, 14:18:56

Дієз Алго, Точно! Дякую! Я лише зараз на них звернула увагу!

avatar
Мрія Чарівна
15.09.2025, 13:03:05

Я тут! Лайкнула, забрала в бібліотеку!

Показати 3 відповіді
Night Rain
15.09.2025, 14:17:38

Чарівна Мрія, Дякую, обов`язково дійду❤

avatar
Тея Калиновська
15.09.2025, 12:47:07

А на мене Ви підписані, якщо не читали мої слеши - будь ласка, а я до Вас загляну сьогодні обов'язково❤️

Показати 3 відповіді
Night Rain
15.09.2025, 13:43:27

Тея Калиновська, Дякую❤❤

avatar
Анна Лір
15.09.2025, 12:42:18

Я ще не читала "Все почалося з космосу", треба виправити♥️♥️♥️

Night Rain
15.09.2025, 12:47:12

Анна Лір, Буду рада❤❤❤

avatar
Тея Калиновська
15.09.2025, 12:45:05

Ніяких складнощів. Там де пошук вводите ,,слеш'' і отримуєте результат. Просто книг на ЛГБТ тематику небагато в порівнянні із іншими жанрами )

Night Rain
15.09.2025, 12:46:31

Тея Калиновська, Хммм, в мене не видає жодних результатів... Може щось не так з додатком?..

Інші блоги
Терміново!
Накидайте посилань на результати флешмобів "оповідання/історія за картинкою".
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше