Маленький майбутній фрагмент № 2.

     Вітаннячка!

Розділи також будуть і від головного героя, тобто подвоєнне POV, я люблю таке в книгах, тому також вирішила - писати в такому стилі. Розділи від чоловіка мені легше йдуть, але те, що виходить назовню, змушує моє серце зжиматись від болю та страху, герої йдуть скрізь моє тіло, мою свідомість, я відчуваю все те, що відчувають вони...


Десь на днях я познайомлю вас, дорогі колеги та читачі з героями книги. А тепер, маленький фрагмент.

     
Але підступний голос всередині, ще живий, і я не хочу, їй зробити боляче, те ким я є, достатньо, щоб зробити крок назад. Спостерігати, здалеку на свого гріховного янгола — це все, на що я спроможний.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Джоанна Вейн
14.09.2025, 20:21:38

Мені так сподобалась ваша цитата❤️

Мара Кенфес
15.09.2025, 06:28:11

Джоанна Вейн, Дякую ☺️

avatar
Анна Лір
14.09.2025, 17:45:23

♥️♥️♥️

Мара Кенфес
15.09.2025, 06:27:59

Анна Лір, ❤️✨

Успіхів)

Мара Кенфес
14.09.2025, 18:12:35

Ірина Пархоменко, дякую)

Пишите від першої особи?
Я якось подібний стиль не дуе люблю. Хоча це краще розкриває персонажів.

Мара Кенфес
14.09.2025, 17:47:15

Катерина Винокурова, Мені краще йде такий стиль. Та книги переважно читаю від першої особи.
Так, на мою думку, такий стиль краще розвиває персонажа)

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше