Одна кров – два брати – два вороги

Доброго вечора любі!❤️✨Хочу розказати, знову ж те саме. Кінець книги не за горами, але мої герої схоже не хочуть прощатися от і наживають собі ворогів. Адже ще тиждень назад (я знаю яка я лінива в написанні стала.) вийшов розділ з новим героєм! І це не аби хто, а родич Матвія. Та чи не означає це що він хороший? З перших слів він показує ту свою сторону. Липку, холодну, хищну. І звісно ж це було в кінці розділу але це не заважає створювати ще більшу напругу!✨ Вороги це завжди напруга, іноді страх. Але коли це рідні люди, все стає ще цікавіше. 

 

Одна кров – два брати – два вороги

 

Більше у мене немає ніяких новин. Якщо зможу то постараюся викласти новий розділ сьогодні або завтра.

Солодких снів. Мирної ночі. ❤️✨

Ваша Торі Елін!❤️✨☺️

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анжеліка Вереск
21.09.2025, 15:18:07

❤️❤️❤️

Торі Елін
21.09.2025, 20:50:35

Анжеліка Вереск, ❤️❤️❤️

Чекаємо завершення ♥️

Показати 3 відповіді
Торі Елін
14.09.2025, 10:42:53

Катерина Винокурова, Ну це точно))

avatar
Таїсія Клос
14.09.2025, 01:30:18

❤️❤️❤️

Торі Елін
14.09.2025, 10:35:37

Таїсія Клос, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
13.09.2025, 23:36:44

♥️♥️♥️

Торі Елін
14.09.2025, 01:12:27

Romul Sheridan, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
13.09.2025, 23:29:35

✨❤️❤️❤️✨

Торі Елін
13.09.2025, 23:36:27

Оксана Павелко, Дякую ❤️

avatar
Емілія Блеквуд
13.09.2025, 23:21:34

❤️❤️❤️

Торі Елін
13.09.2025, 23:36:21

Емілія Блеквуд, Дякую))

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше