Додано
13.09.25 19:14:25
Осіння депресія чи нестача вітамінів?
Останні дні в мене таке відчуття, що це не мій паршивий характер. Тут уже і не день циклу. Тут щось серйозне. Не було в вас такої втоми і апатії, навіть коли аи не працюєте, спите, їсте і тренуєтесь спортом?
Мабуть, треба здати аналізи. Вангую анемію.
Чим ви восени рятуєте імунітет і допомагаєте собі пережити хандру?
Джоанна Вейн
621
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Всім привіт! Вчора я прийшла з новою історією: ОБІТНИЦІ ВІРНОСТІ — Хей! З днем народження! — натягнуто-радісно промовляю я, вітаючи іменинника тасідаючи до нього на коліна.
У залі елітного чоловічого клубу
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвичайно буває. А порада - кілька хороших комедій, пару солоденьких пундиків з кавою і дозвольте собі менше перейматися безладом, які роблять діти. Якщо малюк - в манежик, іграшки і включіть мультики, пісні. Якщо старші, пам'ятайте - головне в кімнаті дитини двері! Закрили і безладу немає))) А чоловіку - пельмені. Протестує- добряче покашляйте в його бік і носом пошморигайте - сам не захоче ваших борщів))) І сприймайте все з гумором, навіть мій допис )❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Яка прекрасна відповідь)))
Двері в дитячу кімнату - найкраще, шо може бути)))
У кожного є таке. Але вітаміни й аналізи — зайвим не буде. Особливо перед настанням холодів і якщо Ви знаєте, що це бажано, знаючи свій організм. А якщо це ментальна тема — то можна трохи перемкнутися. Можливо трохи змінити обстановку...
Romul Sheridan, Зміна обстановки дійсно не завадила б, адже останні дні, взагалі як на репіті.
От аби були літні табори для дорослих, де ми б жарили шашлики, читали вечорами вірші коло вогню і співали пісень під гітару, а ще в нас були б вожаті, які слідкували, щоб всі лягли спатки до 23.00
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати