Осіння депресія чи нестача вітамінів?

Останні дні в мене таке відчуття, що це не мій паршивий характер. Тут уже і не день циклу. Тут щось серйозне. Не було в вас такої втоми і апатії, навіть коли аи не працюєте, спите, їсте і тренуєтесь спортом? 
Мабуть, треба здати аналізи. Вангую анемію.

Чим ви восени рятуєте імунітет і допомагаєте собі пережити хандру?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тея Калиновська
14.09.2025, 00:19:02

Звичайно буває. А порада - кілька хороших комедій, пару солоденьких пундиків з кавою і дозвольте собі менше перейматися безладом, які роблять діти. Якщо малюк - в манежик, іграшки і включіть мультики, пісні. Якщо старші, пам'ятайте - головне в кімнаті дитини двері! Закрили і безладу немає))) А чоловіку - пельмені. Протестує- добряче покашляйте в його бік і носом пошморигайте - сам не захоче ваших борщів))) І сприймайте все з гумором, навіть мій допис )❤️❤️❤️

Джоанна Вейн
14.09.2025, 07:46:32

Тея Калиновська, Яка прекрасна відповідь)))
Двері в дитячу кімнату - найкраще, шо може бути)))

avatar
Ромул Шерідан
13.09.2025, 21:29:01

У кожного є таке. Але вітаміни й аналізи — зайвим не буде. Особливо перед настанням холодів і якщо Ви знаєте, що це бажано, знаючи свій організм. А якщо це ментальна тема — то можна трохи перемкнутися. Можливо трохи змінити обстановку...

Джоанна Вейн
13.09.2025, 22:52:01

Romul Sheridan, Зміна обстановки дійсно не завадила б, адже останні дні, взагалі як на репіті.
От аби були літні табори для дорослих, де ми б жарили шашлики, читали вечорами вірші коло вогню і співали пісень під гітару, а ще в нас були б вожаті, які слідкували, щоб всі лягли спатки до 23.00

Інші блоги
Море, пристрасть... і Едік
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Обітниці вірності та ін новини)
Всім привіт! Вчора я прийшла з новою історією: ОБІТНИЦІ ВІРНОСТІ — Хей! З днем народження! — натягнуто-радісно промовляю я, вітаючи іменинника тасідаючи до нього на коліна. У залі елітного чоловічого клубу
Анекдот про поліцію
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше