Епілог уже на сайті! | Слова вдячності

Доброго вам дня, мої любі Люмени! 

Сподіваюся, у вас все добре. Бо мені трошечки сумно й радісно водночас.

"На рівних" завершено. Остаточно, впевнено і неминуче. Епілог вже опублікований і доступний до читання. Трохи сумно, що доводиться відпускати ще одну книгу, пару і історію кохання із своїх думок. Але, з іншого боку, я неймовірно щаслива, адже змогла подарувати комусь із вас, мої любі читачі, трохи смішну, часом непросту і емоційну історію. І я сподіваюся, воно того було варте :)

Але ми не зупиняємося. Ми рухаємося далі, пишемо і читаємо, щоб зробити цей світ, яким би він не був, трошечки кращим. 

Тож дякую вам, любі читачі, хто був з цією історією з самого початку. А також тим, хто приєднався зовсім нещодавно. Я кожного з вас бачу, ціную і люблю усім своїм письменницьким серцем. Дякую, що залишаєтеся зі мною, читаєте і підтримуєте у такі непрості часи!

Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️

Шукайте мене також:  ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
11.09.2025, 16:40:52

Вітаю з завершенням книги ✨✨❤️

Юне Люмен
11.09.2025, 16:45:47

Romul Sheridan, Дякую!!!

avatar
Оксана Морус
11.09.2025, 16:01:58

Вітаю з завершенням книги..
Трішки сумно відпускати ГГ.
Але в них ,далі ,своє життя.♥️♥️♥️

Юне Люмен
11.09.2025, 16:03:41

Оксана Морус, Дякую вам за усі теплі слова і безмежну підтримку! Це справді неймовірно надихає і додає сил. Вдячна долі, що звела мене з такими неймовірними читачами ♥️♥️♥️

avatar
Лана Рей
11.09.2025, 15:47:39

Вітаю! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Юне Люмен
11.09.2025, 15:47:58

Лана Рей, Дякую!)

avatar
Тата Карел
11.09.2025, 15:13:05

Вітаю♥️

Юне Люмен
11.09.2025, 15:14:22

Тата Карел, Дякую, люба! ♥️♥️♥️

Інші блоги
Герої вирушили в гості ;))))
Моїм героям вдома не сидиться... Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості))) Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"? Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Вона викрала його… але не була готова до наслідків
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Що таке право Глеха?
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше