Додано
11.09.25 15:10:50
Епілог уже на сайті! | Слова вдячності
Доброго вам дня, мої любі Люмени!
Бережіть себе!
Сподіваюся, у вас все добре. Бо мені трошечки сумно й радісно водночас.
"На рівних" завершено. Остаточно, впевнено і неминуче. Епілог вже опублікований і доступний до читання. Трохи сумно, що доводиться відпускати ще одну книгу, пару і історію кохання із своїх думок. Але, з іншого боку, я неймовірно щаслива, адже змогла подарувати комусь із вас, мої любі читачі, трохи смішну, часом непросту і емоційну історію. І я сподіваюся, воно того було варте :)
Але ми не зупиняємося. Ми рухаємося далі, пишемо і читаємо, щоб зробити цей світ, яким би він не був, трошечки кращим.
Тож дякую вам, любі читачі, хто був з цією історією з самого початку. А також тим, хто приєднався зовсім нещодавно. Я кожного з вас бачу, ціную і люблю усім своїм письменницьким серцем. Дякую, що залишаєтеся зі мною, читаєте і підтримуєте у такі непрості часи!
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Моїм героям вдома не сидиться...
Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості)))
Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"?
Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з завершенням книги ✨✨❤️
Romul Sheridan, Дякую!!!
Вітаю з завершенням книги..
Трішки сумно відпускати ГГ.
Але в них ,далі ,своє життя.♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую вам за усі теплі слова і безмежну підтримку! Це справді неймовірно надихає і додає сил. Вдячна долі, що звела мене з такими неймовірними читачами ♥️♥️♥️
Вітаю! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую!)
Вітаю♥️
Тата Карел, Дякую, люба! ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати