Важкий вибір Ротвейлера і знижка

Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Сьогодні — діє єдина знижка на передплату сторі 

 "Міс Катастрофа для Ротвейлера"

Тому зараз — гарний шанс підтримати автора і залишитись з героями) 

Скоро, до речі, ми дізнаємось справжню причину, чому Ася вмовила? змусила? спокусила? Ротвейлера на ній одружитись )

Уривочок:

— Ви не про те думаєте. Я поки не стер вас в порошок тільки тому, що не мав часу і хотів спочатку поглянути в очі. — вираз обличчя Олександра Михайловича змінився,  а дефекти прикусу тепер надавали обличчю не вигляду обличчя людського, а скоріше вищіреної пащі хижого розлюченого звірка. 

— Ми з вами не чуємо одне одного! Вашу доньку хочуть вбити! 

— Добре! — різко підвівся, гаркнув так, що фігурки зі скла, які Ася ледь дверима не збила з полички, тепер жалібно дзенькнули. — А ви, Романе, знаєте, чому саме її хочуть вбити?...

***

А ще ділюсь уривком з продочки завтра. Після того, що дізнається Роман, йому доведеться приймати важливе рішення.  

 

Роман опустив голову.

— Так… Схоже, вона нас обох втягнула у відмінну пастку.

— Не спеціально, — несподівано м'яко сказав Олександр Михайлович. — Я знаю свою дочку. Спочатку це могло бути розрахунком, але потім... — Він зітхнув. — Думаю, вона справді закохалася у вас. І тепер не знає, що робити.

— А що робити мені? — Роман підвів голову. — Як мені довіряти їй після цього

Олександр Михайлович довго дивився на нього.

— Ніяк. Не треба вам більше ні їй довіряти, ні її охороняти. Я заплачу вам за роботу і їдьте, Романе, тимчасово з міста. Відпочиньте трохи, ви заслужили. А я вже з дочкою сам розберусь… Не вперше…

 

***

І нагадую про свої соцмережі. Там бувають анонси і розіграші) А ще, в тг-каналі, візуали, які трішки не відповідають політиці блогу.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Маркова
10.09.2025, 20:02:50

Яке їдьте???Ніяких їдьте,а як же обіцянка???

Єва Райн
10.09.2025, 20:26:19

Тетяна Маркова, ))) Побачимо, що вирішить Рома. Він дізнається багато цікавого... Вранці, в продочці)

Інші блоги
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше