Питання до читачів і активних користувачів

В мене є невеличка збірка віршів, які вціліли. 
писала я їх більше 10 років тому і залишився в живих один блокнот з поезією. Так би мовити,  вибране.

можливо, виставити тут їх як збіркою-книгою? 
як взагалі, тут є поціновувачі ямбів і хореїв? 
Можливо, саме так моя творчість побачить світ. 
що скажете?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мара Кенфес
09.09.2025, 23:27:43

думаю варто спробувати, оживите, вціліле)

avatar
Ромул Шерідан
09.09.2025, 23:26:06

Авжеж, виставляйте. Я один з поціновувачів))

Так, дайте їм нове життя)) Як ви вже написали вони і так вцілілі.

Показати 2 відповіді

Джоанна Вейн, Можливо то знак?))

avatar
Світлана Фоя
09.09.2025, 22:09:16

Варто спробувати.

Джоанна Вейн
09.09.2025, 23:12:43

Світлана Фоя, Тоді спробую ?

Чому б і ні. Треба спробувати)))

Джоанна Вейн
09.09.2025, 23:12:33

Наталья Храпакова, Дякую за підтримку)

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше