"Подих з минулого" Передплата❤️

 

Привіт, мої любі!

Сьогодні на книгу ПОДИХ З МИНУЛОГО відкрито передплату. 

Щиро дякую всім, хто придбав книгу і залишився з героями. На вас чекає багато цікавого і захоплюючого. 

 

Анотація
– То яка справжня причина того, що ти відмовляєшся організовувати весілля? – питає рівно. – Вона ж є, правда?

– Є, – видихаю. – І вона тобі не сподобається.

– Здивуй мене, – Марк навіть трохи вперед подається – так йому цікаво.

– Я була дівчиною твого брата. В ту ніч, коли сталася аварія, я була з ним в автівці. Можливо, ти не в курсі того, що тоді сталося, але твої батьки звинувачують у всьому мене. Думаю, вони нашій зустрічі не зрадіють.

Він не реагує. Просто сидить і дивиться. Його погляд змінився, але не в той спосіб, на який я чекала. Там немає ненависті. Там… щось інше. Сум? Розгубленість?

– Ти ж не винна, – нарешті говорить. Тихо, наче для себе.

– Що?

– Я сказав, ти не винна. Тимур тоді був за кермом. Я дізнавався в поліції про причину аварії. Саме Тимур не впорався з керуванням.

Бажаю вам гарних вражень від цієї книги♥️

Ваша Уляна Пас ♥️

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше