Мої пригоди на Букнеті

Пані та панове, дозвольте анонсувати… не новий розділ, а мою особисту, не менш важливу перемогу над технологіями :)

Після довгих і виснажливих пошуків, мені нарешті вдалося розгадати загадку цієї платформи. Здається, розробники вирішили влаштувати справжній тест на кмітливість для авторів. Замість банальної кнопки «Додати новий розділ» вони підготували щось набагато витонченіше.

Я довго блукав у пошуках цієї функції, але ж вона була на видноті, прихована під «геніальною» назвою «Додати текст». Так, просто «додати текст». Жодних вам «розділів», жодних натяків на щось логічне. Це справжній виклик для письменника-детектива, гідний Шерлока Холмса.

А чи були у вас подібні "пригоди" з інтерфейсами платформ? Чи може це я один такий. Діліться!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ханна Трунова
08.09.2025, 16:14:46

як додати картинку, аха)) і смайли...)) і чому деякі блоги видаляються...) ой, ваш шлях тільки починається)

Показати 2 відповіді
Ханна Трунова
08.09.2025, 21:15:17

Dima, Хехе

avatar
Мара Кенфес
07.09.2025, 23:50:21

Я ще до сих пір не розібралась, особливо з різними шрифтами в блозі ✨хіхі

Показати 2 відповіді
Мара Кенфес
08.09.2025, 16:12:46

Dima, дякую)

avatar
Анжеліка Вереск
08.09.2025, 04:34:46

Перш ніж публікувати такі блоги, раджу ознайомитися із правилами: в них заборонено обговорювати: творчість інших авторів(крім рецензій), інших авторів, працівників платформи, та роботу самої платформи. Якщо ви почитаєте їх, збережете свої нерви на майбутнє, і уникнете блокування чи бану

Dima
08.09.2025, 11:08:04

Анжеліка Вереск, Дякую за пораду. Це цінна інформація. Я справді не знав про такі суворі правила і обов'язково ознайомлюсь з ними, щоб уникнути непорозумінь. Мій допис був радше про особистий досвід, розказаний у формі легкого гумору, але я розумію, що межі дозволеного можуть бути дуже тонкими.

avatar
Ромул Шерідан
07.09.2025, 23:13:45

Потроху справитеся)))

Dima
08.09.2025, 11:04:13

Romul Sheridan, Дякую за підтримку.

avatar
Наталія Шепель
07.09.2025, 21:14:48

З малюнками.
То є справжній квест.

Показати 2 відповіді
Dima
07.09.2025, 22:09:01

Наталія Шепель, Схоже, квест має багато рівнів)

Інші блоги
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Вона викрала його… але не була готова до наслідків
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Завершую кар'єру письменниці
Всім привіт, мої любі читачі! Хочу повідомити вам не дуже приємну новину. До кінця місяця я видаляю всі свої роботи і покидаю платформу. Тому, хто запланував собі прочитати мої книги – у вас є ще тиждень, поспішіть. Коротко
Ще кілька слів Обраного
– По-перше, – зібравшись врешті з думками, почав Володар. – Припини називати шановного некромайстра Рінго “Нер-Зулом”. Це не його ім’я, і я не знаю, звідки ти це взяв… Але, просто припини. Він може образитись,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше