Додано
05.09.25 14:46:38
Флешмоб "Анкета друзів"❤️✨
Флешмоб "Анкета друзів"
Долучаюся до популярного флешмобу “Анкета друзів” від Зенгін Грід
1. Як до Вас звертатися?
Мелені, або як Вам зручно.
2. У якому жанрі Ви пишете?
Любовні романи, фентезі, казки.
3. Для кого Ви пишете?
Натхнення приносить значить для людей. Я пишу ті історії, яких немає у світі, а їх не чимало.
4. Коли вперше з’явилося бажання писати і що це була за історія?
Спочатку, це були вірші. Прості, цікаві. На другому курсі, напевно, була. Пізніше через три роки задумалась над тим, що хочу щось написати. Взяла листок, і написала що-небудь. Через скількись часу перечитую своєму хлопцеві, і він говорить: Вау, це ти написала? Кажу: так, але вона не завершена. Мій хлопець говорить: Продовжуй, я хочу почути продовження.
5. Який найдивніший комплімент Ви коли-небудь отримували як автор?
Ще такого комплімента не зустрічала.
6. Фільм чи серіал, який Ви можете переглядати знову і знову?
Люблю дивитися романтичні фільми, про підлітків. Прям який саме не скажу, бо їх багато, але один можу переглядати це Опівнічне сонце. Цей фільм такий, я люблю писати історії.
Зараз намагаюся не дивитися, бо щоразу з'являються нові ідеї для нових історій. Воно мені треба, якщо я інші не дописала? Тим паче.
7. Без якого предмета Ви не можете писати?
Телефон, планшет, зошит і ручка.
8. Що найдивніше Ви шукали в інтернеті для сюжету?
Не пам'ятаю, але багато чого дивного писала. Якби СБУ зламав мого дядька ґуґла, то напевно, впали б на землю від сміху.
9. Яка Ваша книга Вам подобається найбільше і чому?
Є одна книга, яка мені подобається, на даний час відкривати карту не буду, бо пишу.
10. Чи є у Вас дивні ритуали перед тим, як сісти писати?
Зазвичай немає, але зрідка медитація. Навіть може бути так, зробити усі справи, а тоді сідати писати.
11. Курйозний випадок, про який досі смішно згадувати.
Згадала один випадок. З одногрупницею йшли до магазину. Практика на морі. Один чоловік нас зупинив, продавав пиво, чи щось таке. І запитав куди йдемо. Ну й сказали, що до магазину. Туди далеко йти. І запропонував, аби ми підвезли чоловіка на інвалідному кріслі. Одногрупниця не схотіла, тож взяла на себе. Він запитував багато чого в нас. В мене запитав, чого я спотіла? Кажу їли в таборі гарячий борщ, і відразу пішли в магазин. :)
Згадувати про це й досі смішно. Звісно казав, що дасть нам гроші, ми відмовилися, а потім каже: куплю Вам морозиво. Теж відмовляємося. Незнайомий чоловік як-не-як.
Тато мені взагалі сказав, щоб від нього нічого не брали, ну й ми сховалися від нього, але один раз майже зустріли на базарі.. :)
Хоч є що згадати. 2021 рік.
12. Який стереотип про письменників дратує Вас найбільше?
Дратує те, що кажуть письменництво це не робота, за них гроші не платять. Одразу хочеться вдарити по голові, щоб гарно мізки повилітали.
13. Чай чи кава? Коти чи собаки? Кавун чи диня? Шумна вечірка чи затишок удома?
Чай. Собака. Кавун, і затишок вдома.
14. Який літературний жанр Ви ніколи не будете писати і чому?
Наукову фантастику, бо там треба таке напридумати, і не те, щоб придумати, а й написати так, щоб вгодити іншим.
З Вами Мелені Матхевен! ❤️✨
Люблю та обіймаю! ❤️✨
Більше б таких флешмобів!❤️✨

Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже цікаво, моя люба. Дякую, що поділилась❤️ Обіймаююю ❤️
Анна Харламова, Дякуую!❤️✨ Обіймаю, моя люба навзаєм! Міцно міцно❤️✨
Класна анкета. Хочу зробити Вам "дивний" комплімент, щоб заповнити прогалину: Ви добропорАдна авторка. Ви радите зажди добре і тільки добро.❤️✨✨
Romul Sheridan, Дякую за прекрасний комплімент!❤️✨ Добавляю до анкети!❤️✨ Світло має завжди сяяти у серці, і кожен має випромінювати світлу енергію!❤️✨ Ще раз дякую Вам! ❤️✨
Я теж люблю дивитись романтичні фільми) Дякую за цікавий блог. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую, моя люба!❤️✨
Дякую, дуже цікаво було про Вас читати, дякую, що долучились)))
Вікторія Калиновська, Дякую Вам, що прочитали!❤️✨ Гарного Вам дня!❤️✨
Було дуже цікаво більше про вас дізнатися♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую, моя люба!❤️✨
Оо відповідь дванадцята — це влучання в ціль! Я постійно стикаюсь з цим.
Белла Ісфрелла, Ох, на жаль, це найпопулярніша відповідь! Усі думаюють, що письменник це не робота, але це і є роботою, як всі інші, просто інша - творча.❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати