Такої обкладинки ви ще не бачили...

Я можу собі дозволити ходити в дешевих кросівках. Але дешеві обкладинки — ніколи! 

Мої обкладинки малюють виключно справжні майстри. Під моєю суворою, майже диктаторською режисурою.

Дивіться самі. Ця обкладинка створена без жодної допомоги ШІ. Бо Марк Лапкін — це бренд, а бренд — це відповідальність.
Коли ви торкаєтесь моєї роботи, будьте впевнені: Штучного там нічого нема та й Інтелекту... як завжди)).

Підписуйтесь, щоб не пропустити прем'єру! Вона дуже скоро.

І так, це не просто картинка. Обкладинка — це перший спойлер. Придивіться уважніше до деталей — вони вже розповідають вам історію. Чи зможете прочитати її?

(Художник — Олександр Філяшин, хваліть його якщо хочете щоб він працював над майбутніми ілюстраціямі)
((ви також можете зацінити обкладинку до "Отець всіх лис" в мене на сторінці її взагалі малювала акварелю пані Софія))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
04.09.2025, 18:56:55

Дійсно дуже гарно і детально намальовано! Окрім шести пальців я тут ще бачу на долоні сліди від нігтів, а вище ще мозолі. Але я не знаю, чи ці дві деталі між собою пов'язані. Я вже все перебрала, що можна таке робити: грести веслом, щось підіймати, на чомусь висіти... Поки що ідеальної відповіді не знайшла) Ну ще вени на руці сильно видно, може це теж щось означає?

Марк Лапкін
04.09.2025, 19:00:53

Анна Лір, Одразу видно що допис написаний жінкою, бо вам дуже цікаво звідко мозолі :)
Здогадка «на чомусь висіти» правильна

avatar
Ромул Шерідан
04.09.2025, 18:55:07

Мощьна долоня))

Марк Лапкін
04.09.2025, 18:57:10

Romul Sheridan, Тема рук якось завжди мене вабила. По вигляду рук і рукостисканню можно багато чого сказати за характер і здоровʼя людини

avatar
Тата Карел
04.09.2025, 17:59:49

Гарно. А шість пальців - це такий задум, чи помилка?)

Показати 2 відповіді
Тата Карел
04.09.2025, 18:01:16

Марк Лапкін, Аа, тоді зрозуміло)

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше