Новий вірш і я в новинах

Вітаю, любі❤️

 

Вчора у мого міста був День народження. За два тижні я почала писати вірш про своє місто. Потім протягом тижня їздила по місту знімала відео, монтувала, знімала себе. Це вперше, коли у мене пішло так багато часу на вірш та відео. Я хотіла все зробити просто неперевершено.


І ось настав день Х. Я викладаю відео-привітання і тиша. Година тиша, друга. Поодиноко вподобайки та коментарі. І тут дзвінок.

— Алло.

— Це Ангеліна Александренко?

— Так, — кажу я і трохи нервую.

— Це місцевий новинний канал. Скажіть, будь ласка, чи можна викласти ваш вірш на наші сторінки? Це абсолютно безкоштовно!

— Так, — відповідаю я, стримуючи сльози.

 

І тут понеслось. Тисячі переглядів, сотні вподобайок, десятки коментарів, сотні репостів. Мені пишуть теплі слова. В сторіз та на сторінках місцян мій вірш та я.

Жодні слова не передадуть наскільки я щаслива.

Моя творчість вийшла за межі моїх соціальних мереж та була дуже позитивно сприйнята!

Прочитати можна вірш в збірці "Зазираючи в душу", а побачити те саме відео можна ось тут: На моїй сторінці чи На сторінці місцевих новин

 

І відео не тільки в інсті, воно всюди! У фейсбуці, у тредсі, у тіктоці, в телеграмі! Всюди...

 

Ось думаю тепер: чи пора вже брати з собою всюди ручку для автографів?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марк Лапкін
04.09.2025, 14:45:44

Вітаю! Хорошим людям - хорошо!

Марк Лапкін, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
04.09.2025, 14:20:36

Щиро вас вітаю! Гарний вірш!♥️♥️♥️

Анна Лір, Дяяяякую❤️❤️❤️

Інші блоги
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше