Додано
01.09.25 21:50:31
Порекомендуйте книгу❤️
Привіт мої любі❤️ Я вже засумувала за вами. Літо прийшло до завершення, але ще так хочеться тепла. Зараз я намагаюся поєднати особисте життя із книгами, тому трохи зникла. Надіюся, що скоро тут з'явиться та сама історія про запального мотоцикліста, і трохи продовжить нам літо❣️✨️
Зараз я хочу прочитати щось дуже романтичне й ніжне. В мене на поличці лежить ще не прочитана книга "Американський експеримент із сусідом" можливо хтось читав? Як вам книга? Я від цієї авторки читала "Іспанський любовний обман" і це найулюбленіша моя книга, що затягнула мене в читацький світ. А потім і в написання історій. Ще класні, які читала – це "Гіпотеза кохання" та "Кохання теоретично" подобається як пише Алі Гейзелвуд. Тому, якщо знаєте, якісь ще романтичні та цікаві, пишіть.
P.s. "Квартира на двох" теж прочитана хахаха.
І не забувайте читати мої книги, цьом❤️
Юлія Гвоздікова
146
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо подобається Алі Гейзелвуд і не хочеться прямо важкого читаня то цілком підійде "Наречена", я чекала від неї більшого, але на колір та смак товариш не всяк.
Моєму старшому сподобалася "Помічниця лиходія". Сама її поки не читала. Хороші відгуки також чула за "Мій сусід - вампір"
Сподіваюся з цього переліку щось пригодиться.
Юлія Гвоздікова, Напишіть пізніше свої враження. Бо я її прочитала, а обговорити ні з ким...
О, про запального мотоцикліста — це цікаво. Чекаю))
Romul Sheridan, Дякую❣️Дай Бог скоро буде хаха
❤❤❤
З друкованих книг останнім часом нічого не читала)) Купила і стоять на полицях.
Юлія Гвоздікова, Буває і таке))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати