Анонс 12 глави Рецидиву

Пропоную долучитися до нової глави РЕЦИДИВУ.

 

Чи здатне минуле відпустити?

Чи витримаєш погляд у темряві, де камінь мовчить, а камера бачить усе?

 

Пам’ять — єдине безсмертя.

 

PS

Я так і не змогла придумати назву цій главі. Єдина, що здається ідеальною вже занята. Дуже сподіваюся на вашу допомогу)))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Rey Mars
01.09.2025, 18:54:46

Не хочу бути забутим. або. Страх перед неминучим кінцем.

Показати 2 відповіді
Rey Mars
02.09.2025, 07:24:42

Jane Doe, а он як. Я зачасту роблю інакше. Просто вибираю ту основну думку, яка найбільш виділяється.

avatar
Pan Ruslan
01.09.2025, 22:15:24

Думаю собі, що ми живемо вічно, просто не памятаємо про це. ))

Jane Doe
01.09.2025, 22:20:22

RuslanBattery, Цікава думка))) хоча жити вічно мабуть мені не хочеться) ні чого так не робить життя ...незабутнім мабуть. Як те що воно скінченне

avatar
Ромул Шерідан
01.09.2025, 19:33:58

Або — він повертається, попри все))

Показати 5 відповідей
Jane Doe
01.09.2025, 21:48:43

Romul Sheridan, Лишилось другу дописати. Та викласти першу )))))

Інші блоги
Знижка -25% на дві романтичні історії!
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання! На
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше