Завершення книги

Вітаннячка✨✨✨

Вчора, офіційно завершила свій короткий роман "ХОСТ"

ідея якого прийшла в мою голову, ще в далекому 2019 році, тоді я написала коротеньку оповідь, без подробиць, без цих дивожних подорожей та думок головної героїні. І читаючи "Світло у пломені" на мене накотилась бурхливе натхнення, переписати, дописати, створити світ, в якому головна героїня знайде свій шлях і зізнається собі. Сподіваюсь в мене вийшло.

 

P.s в кінці розділу є маленька відсилка до наступної книги.

 

Дякую, за увагу, та бережіть себе, з вами була авторка, чиї історії, звучать, як ЗІЗНАННЯ

✨✨✨❤️❤️❤️

 

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
31.08.2025, 19:09:05

Вітаю із завершенням книги. ❤️ ❤️ ❤️

Мара Кенфес
01.09.2025, 19:50:39

Лана Рей, дуже дякую❤️✨

avatar
Кіт Анатолій
31.08.2025, 17:24:58

Вітаю з завершенням ❣️
Бажаю багато прочитань ☘️

Мара Кенфес
01.09.2025, 19:50:24

Кіт Анатолій, ох, дякую❤️✨

avatar
Христина Вілем
31.08.2025, 17:00:25

Вітаю із завершенням ❤️
Додала у бібліотеку,❤️

Мара Кенфес
01.09.2025, 19:50:09

Христина Вілем, дуже дякую) чекатиму вражень)

avatar
Белла Ісфрелла
31.08.2025, 16:58:43

Вітаю з таким хвилюючим моментом❤️

Мара Кенфес
01.09.2025, 19:49:47

Белла Ісфрелла, так-так, це справді, дякую❤️✨

avatar
Мелені Матхевен
31.08.2025, 16:42:41

Ох, вітаю Вас із закінченням історії!❤️✨

Мара Кенфес
01.09.2025, 19:49:22

Мелені Матхевен, дякую, колего❤️✨❤️✨❤️✨

Щиро вітаю))) І обов'язково загляну

Показати 2 відповіді

Мара Кенфес, ❤️✨Долучайтеся до марафону https://booknet.ua/blogs/post/363457

avatar
Ромул Шерідан
31.08.2025, 16:29:15

Вітаннячка з завершенням книги ✨✨✨

Мара Кенфес
31.08.2025, 16:31:18

Romul Sheridan, ураа, дякую)))

avatar
Лана Жулінська
31.08.2025, 16:22:27

Вітаю із завершенням! Натхнення на нові історії ❤️

Мара Кенфес
31.08.2025, 16:26:21

Лана Жулінська, щиро дякую✨❤️

avatar
Анна Лір
31.08.2025, 16:22:11

❤️❤️❤️

Мара Кенфес
31.08.2025, 16:26:04

Анна Лір, ✨❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше