Додано
31.08.25 16:19:24
Завершення книги
Вітаннячка✨✨✨
Вчора, офіційно завершила свій короткий роман "ХОСТ"
ідея якого прийшла в мою голову, ще в далекому 2019 році, тоді я написала коротеньку оповідь, без подробиць, без цих дивожних подорожей та думок головної героїні. І читаючи "Світло у пломені" на мене накотилась бурхливе натхнення, переписати, дописати, створити світ, в якому головна героїня знайде свій шлях і зізнається собі. Сподіваюсь в мене вийшло.
P.s в кінці розділу є маленька відсилка до наступної книги.
Дякую, за увагу, та бережіть себе, з вами була авторка, чиї історії, звучать, як ЗІЗНАННЯ
✨✨✨❤️❤️❤️
Мара Кенфес
84
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю із завершенням книги. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, дуже дякую❤️✨
Вітаю з завершенням ❣️
Бажаю багато прочитань ☘️
Кіт Анатолій, ох, дякую❤️✨
Вітаю із завершенням ❤️
Додала у бібліотеку,❤️
Христина Вілем, дуже дякую) чекатиму вражень)
Вітаю з таким хвилюючим моментом❤️
Белла Ісфрелла, так-так, це справді, дякую❤️✨
Ох, вітаю Вас із закінченням історії!❤️✨
Мелені Матхевен, дякую, колего❤️✨❤️✨❤️✨
Щиро вітаю))) І обов'язково загляну
Мара Кенфес, ❤️✨Долучайтеся до марафону https://booknet.ua/blogs/post/363457
Вітаннячка з завершенням книги ✨✨✨
Romul Sheridan, ураа, дякую)))
Вітаю із завершенням! Натхнення на нові історії ❤️
Лана Жулінська, щиро дякую✨❤️
❤️❤️❤️
Анна Лір, ✨❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати