Новини від мене

Вітаннячка, мої любі.
Збирання врожаю забирає багато сил...


Нарешті повертаюсь до письма, та гадаю все йде до завершення книги "Хост", тому запрошую Вас до перегляду нової обкладинки, завдяки ШІ, намучились славно.

 

Обкладинка




Як вам?)

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Жулінська
29.08.2025, 22:30:25

Дуже гарно постарався ШІ. Я після спроби п'ятої закинула цю справу.

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:52:10

Лана Жулінська, так, я його мучила довго...
дякую)

avatar
Христина Вілем
29.08.2025, 22:13:57

Гарно ❤️

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:51:40

Христина Вілем, дякую ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Лея Морте
29.08.2025, 21:59:00

чудово!

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:51:31

Лея Морте, дякую, приємно)))

avatar
Ромул Шерідан
29.08.2025, 21:31:51

Гарно))

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:51:18

Romul Sheridan, ❤️ ❤️ ❤️

Ну мучили ви ШІ добряче)) Гарна обкладинка

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:51:15

Катерина Винокурова, о так, майже тиждень, дякую ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Айріна Денг
29.08.2025, 21:17:50

Дуже гарно:) героїня красуня!

Мара Кенфес
30.08.2025, 11:50:39

Айріна Денг, дякую))

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше