✨ За лаштунками книжки ✨ Потрібна ваша порада ✅

Вітаю, друзі! Під час написання перших своїх книжок я прагнула зосередитися на динаміці подій, щоб не втратити увагу потенційного читача. Через це у книжках, як на мене, бракує розгорнутих описів, що передавали б атмосферу вигаданого світу і допомагали читачам (і мені самій))) краще її уявити. Була навіть думка доповнити книжки описами, але це така величезна робота, яку навряд чи зможу зробити у найближчій перспективі. В той же час, у мене є купа замальовок, якими могла б поділитися.

На вашу думку, чи було б цікаво, якби я публікувала такі описи у блогу як доповнення до тексту книжок. Якщо так, напишіть, будь ласка, кілька слів, що саме могло б бути цікавим - опис різних локацій, звичаїв та легенд вигаданого світу, персонажів, монстрів або щось інше.

Дякую за підтримку! ❤️

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
29.08.2025, 14:36:04

❤️❤️❤️❤️

Ася Чирокбей
02.09.2025, 16:44:50

Лана Рей, Дякую за підтримку! ❤️

avatar
Любов Козлова
29.08.2025, 16:58:05

Мене.як читача втомлюють великі описи краєвидів.будинків тощо. Короткі описи укладу держави.характерів для ознайомлення та розуміння сюжету потрібні.Бо інколи автори захоплюються описами так.що читач втрачає зміст сюжету.Але це моя думка.як читача. А автор твориить свій твір.тому він вирішує що краще для свого творіння.Пишіть.як відчуваєте.Всім не вгодиш.Якщо дійсно цікаво.будуть читати навіть якщо багато великих чи малих описів.Я люблю цікавий динамічний сюжет. Мені подобаються Ваші твори.Успіхів і натхнення

Ася Чирокбей
29.08.2025, 19:00:19

Любов Козлова, Дякую за підтримку! Ваші теплі слова дуже важливі для мене. Намагатимусь і далі писати цікаві книжки)

avatar
Лекса Т. Кюро
29.08.2025, 14:36:19

Добрий день☀️
Я вже рік займаюся ребілдінгом своєї книги, бо перший її варіант був дуже сухий — дінамічний, але сухий. Зараз вважаю, що час який витратила на її перепрацювання, вартий того. Вона тепер стає така, як я її уявляла.

Щодо книг інших авторів без описів... Особисто я швидко втомлююся від динаміки, коли немає описів — лише дії чи діалоги — мені стає нудно... Ніби п'єсу читаю, а не художню книгу. Щоб поринути з головою в історію мені потрібні описи всього — зовнішньості персонажів, одягу, локацій, емоцій, відчуттів, думок тощо...

Щодо описів у блогах... Ну не знаю, я ще такого не бачила. Та й не всі ж читачі зосереджені на блогах. Особисто я часто просто не маю часу їх читати, і більша частина їх взагалі проходить повз моєї уваги. Тож... Лише Вам вирішувати на що витрачати свій час. Можливо, комусь це буде цікаво, й вони будуть стежити за Вашими дописам.

Натхнення Вам та успіху ✨

Показати 2 відповіді
Лекса Т. Кюро
29.08.2025, 15:34:24

Ася Чирокбей, ❤️❤️❤️

avatar
Таїсія Клос
29.08.2025, 14:49:49

Я рідка гостя у блогах, тому... нічого не можу підказати.
Пишу для задоволення. Читаю - що подобається.
А подобаються різні твори і з описами і без, якщо по діалогах відчутна атмосфера - читатиму.
Для мене - головне без води.

Ася Чирокбей
29.08.2025, 15:25:29

Таїсія Клос, Дякую, що відгукнулися! ❤️❤️❤️

Я почала читати Вашу книгу "Леді Вартова", чудово написано, мені цікаво читати, я б не сказала, що там бракує описів. Але Ваші блоги про вигадані світи допоможуть, мені здається, зацікавити читачів, (і до кожного блогу додавати посилання на книгу, про світ якої йдеться) Слушна ідея. Підтримую.)))

Ася Чирокбей
29.08.2025, 14:45:16

Напевно, я орієнтуюся на книжки улюблених письменників і бачу, що у них описів значно більше, причому це не робить книжку нудною, а навпаки, захоплює увагу. Та водночас розумію, що я ще не досягла такого рівня майстерності, щоб зробити довгий опис цікавим і захопливим. Тож можна буде спробувати робити невеликі описи у форматі постів. Дякую за підтримку! І дякую, що читаєте мою книжку!)

Інші блоги
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше