Додано
29.08.25 12:51:31
Підтримка ❤️✨
Цей блог присвячений моїй любій колезі та людині, яка мені неймовірно імпонує - це Анна Харламова Саме так, вона.
Я часто її рекомендую у своїх блогах недаремно, а тому, що хочу аби всі знали про її бездоганну, пристрасну та з коханням історії.
Мені настільки приємно знати, що я знаю її, на жаль, не вживу, але достатньо для того, щоб зрозуміти, яка у неї душа.
Сьогодні у Анни, вийшла передоплата на історію Обіцянка мого боса . Це просто МЕГА-НЕЙМОВІРНА книга, у якій зараз розгорається справжній, пекельний вогонь пристрасті!❤️✨
Я хочу, аби ви завітали до неї, і придбали її історії, адже кожна з них особлива. І кожна мені імпонує, як сама авторка.
Я чесно визнаю, що знайшла улюблену авторку романів, які до біса мені подобаються. Вони вибухові, там пристрасть, кохання між рядками, у поглядах. Кожен жест говорить про те, що історія тільки про кохання, хоча у кожного своя доля, роль.
Після прочитання деяких історій моєї любої авторки, я зрозуміла - це моє. Хоча я вчуся ще, бо складно звісно писати, придумувати, коли приходять різні ідеї, і ніяк не можеш сісти і писати (але це не страшно).
Головне, що я відчула хвилю!❤️✨
Дякую, моя люба!!!❤️✨
Сьогодні день Захисників та Захисниць, і хочу подякувати твоєму чоловікові за захист нашої країни! Шана твоєму герою! Він світла людина, а ти поруч з ним сяєш як сонце в безхмарному небі!!❤️✨ Дякую!❤️✨
І вітаю кожного хто захищає державу! Ви робите вклад у нашу країну!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, це неймовірно талановита авторка і прекрасна людина. Вона - приклад для мене. Я мрію, що колись теж зможу писати такі чудові та емоційні книги.
Мелені Матхевен, Мені ще дуже і дуже далеко до такого високого рівня)
Вона неймовірна! Завжди така світла й позитивна, справжня запальничка на Букнет. Талановита авторка, яка заряджає натхненням і ніколи не залишить без підтримки. ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Це правда!❤️✨
Прекрасна авторка. Прекрасний блог✨❤️
Romul Sheridan, Дякую! ❤️✨
Моя люба, дорога подруго-колега! Дякую, що ти поруч, дякую за кожне тепле слово, блог, підтримку та тепло серця!
Ти надзвичайна людина! Відкрита, щира, добре та талановита! А ще ти справжній друг. Навіть якщо ми не знайомі вживу, це не міняє суті, що ми друзі! Дякую, що несеш світло та емоції в світ.
Дякую, що так сильно полюбила мої книги та героїв. Твоя підтримка для мене безцінна (я вдома завжди говорю, що ти знову зіграла теплом) знову бачу блог і усміхаюсь. Дякую за це!
Дякую за те, що завжди згадуєш теплом мене і мого чоловіка. Ціную. Дякую за підтримку та сердечне, душевне тепло.
Герою Слава! Навіки Слава!
Усім нашим захисникам та захисницям Слава та вічна шана!
Усім нам мирного неба та перемоги!
Мила моя, дякую, що ти поруч! Ціную і обіймаю❤️❤️❤️
Анна Харламова, Я завжди буду поруч з тобою!!❤️✨ Підтримаю тебе в будь-який час, адже таких людей як ти рідко можна зустріти!!❤️✨ Дякую Богу, що ти з'явилася!!❤️✨
Люблю та обіймаю!!❤️✨
Вітаю! Я просто в захваті від вашої рекомендації! Дуже ціную, що ви так тепло та відкрито говорите про творчість Анни Харламової. Дякую вам за це!
А ще, хочу висловити окрему подяку вашому чоловікові за його захист. Він справжній герой! Ви поруч з ним — як сонце, що освітлює безхмарне небо. Дуже зворушливо!
Ви робите важливу справу, підтримуючи як талановитих людей, так і тих, хто захищає нашу країну. Це надихає!♥️♥️♥️??
Ася Рей, Дякую! ❤️✨ Стараюсь як можу, бо кожному потрібна підтримка! ❤️✨
♥️♥️♥️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Таїсія Клос, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати