Там, де залишаю слова…

Доброї ночі!

Так ,ця історія довгий час не відпускала і ось сьогодні вирішила написати щось типу щоденника моєї творчості. Це лише чернетка і звісно зміни тексті можливі, але ваша думка важлива ... Готові читати?

Запис перший

Одного серпневого вечора я сиділа й перебирала думки, що останнім часом надто настирливо тривожили. У мене є дивна звичка — прокручувати в пам’яті події минулих днів, ніби шукаю там те, чого бракує тепер.

Я сподівалася на інший результат. Думала, що мої книжки потраплять у вдячні руки, що їх бережно розгортатимуть, відчуваючи тепло моїх рядків. А вийшло інакше: їх поставили на полицю, поруч із дитячими розмальовками, навіть не глянувши. Так, можна було б виправдати — мовляв, людина зайнята. Але коли ти вкладаєш у це цілий розділ душі, і все, що отримуєш у відповідь, — байдужість… виникає бажання тихо повернутися й забрати свій «непотріб».

«Успіхів! Нам така література потрібна! Чекатимемо на книгу ?» — казали вони. Та бачу, чекали так, що й не треба стала. Часом думаю: як там мої книжки? Чи не опинилися вже у смітнику? Колись, мабуть, зайду перевірити, бо доля «знеціненого подарунка» чомусь не дає спокою. І знову — знецінення.

Мені згадалося дитинство та юність : як тоді так само знецінювали все, що я робила. Батьки. Сторож на радіостанції. Тепер ось вони. Чомусь головне було говорити про збірку віршів полеглого воїна — мовляв, щоб про тебе говорили, треба говорити самому… А про мене — мовчанка.

Я прикрила очі, зробила ковток холодного чаю. Зелений чай рятує. Я алергік, але саме він дає змогу хоч трохи видихнути.

І знову занурилася у спогади. Ми робимо колаборацію з майстринею мила, збираємо кошти на ЗСУ з допомогою збірки полеглого воїна. А я? Я наче залишаюся поза межами цього кола. Лише коли виклала сторіс і згадала їх, додавши відео з книжкою, — лише тоді вони написали: «О, то ми стали частиною книжки». І щось підказує: ніхто з них так і не відкрив сторінок.

Скільки б я не робила, щоразу натрапляю на глуху стіну. Письменниця-початківець… Було б моє ім’я відоме — інше ставлення. А так…

Мало хто знає мене справжню. Ту, що має амбіції, принципи, мрії, власне ставлення до життя. Іноді простіше залишатися в тій масці, яку звикли бачити інші, ніж пояснювати, чому я насправді інша.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Принц врятував не ту принцесу, а справжня...
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Спочатку в ліжко, а потім в серце
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше