Знаєте, що??? Тримайте мене семеро..

Коротше я таке придумала, але для початку...

Усім привіт, а то без вітання якось не гарно, правда?

Прийшла така думка, що я хочу створити інший обліковий запис для своєї сторінки, а цей видалити.

Чому?

Усвідомлення з'явилося, що я маю пройти все спочатку, і показати на своєму прикладі досвід авторам початківцям. Повинна показати, як не потрібно боятися публікуватися, і йти вперед.

Можливо, це погана ідея. Видаляти цю сторінку, яка набрала 251 підписників, але то таке на мою думку.

Мені головне не цифра, а увага, підтримка.

А Ви як вважаєте?

Правда вчиняю якось геть безвідповідально?

Але твори викладати ці не буду, а зовсім інші...

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та обіймаю!❤️✨

Не бійтеся починати з чогось нового, а може саме воно принесе Вам те, чого Ви бажаєте?

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Не треба видаляти,просто створіть нову сторінку,у деяких авторів і по три сторінки є,так навіть цікавіше.

Показати 5 відповідей
Мелені Матхевен
27.08.2025, 18:14:47

Татьяна Приходько, Дякую, що повідомили!❤️✨

avatar
Шепіт Місяця
27.08.2025, 17:29:50

Не потрібно видаляти, це ж Ваша праця і час, вкладений у неї. Просто створіть окремий другий канал)

Мелені Матхевен
27.08.2025, 17:31:34

Шепіт Місяця, Дякую!❤️✨

avatar
Надія Філіпська
27.08.2025, 16:42:11

Згодна з іншими коментаторами. Видаляти не варто. У багатьох авторів є 2-3 сторінки, здебільшого розділені за жанрами.
Тільки не забувайте, що якщо ви почнете публікувати книги під новим псевдонімом, то вже звести всю свою творчість в один акаунт не вийде.

Мелені Матхевен
27.08.2025, 16:53:30

Надія Філіпська, Звісно, розумію...❤️✨

А я повністю згодна з Танею Тайм.
Ви уже підтримуєте авторів-початківців своїми блогами.))) навпаки вони будуть бачити Ваш успіх і прагнути теж чогось досягти.)))

avatar
Таня Тайм
27.08.2025, 15:45:45

А навіщо вам це знову проходити?
Ви ж вже пройшли
Ви ж можете допомагати інакше - порадами, коментарями, зірочками, сердечками і тд

Показати 2 відповіді
Таня Тайм
27.08.2025, 16:02:17

Мелені Матхевен, Мені трохи дивно то є
Навіщо вам ваші книги ділити на 2 сторінки

avatar
Анна Харламова
27.08.2025, 15:48:38

Ніііііі не видаляй!!! Люба, тобі не варто показувати це таким прикладом. Ти і тут все починала сама, всього добилася сама і ці всі читачі точно не потішається тому, що цієї сторінки не буде. Хтось в твоїх книгах читає для себе щось особливе, щось рідне не варто все так різко робити. Це твоя праця, твій початок тут без підтримки. Хочеш ще один акаунт роби ми всі підтримаємо, але і цей залиш. Скільки всього ти тут здобула, нових друзів, прихильників... Не треба створювати щось нове, забуваючи про старе. Це звичайно моя думка. Лише моя. Але мені буде дуже шкода, що твоя праця, ці книги зникнуть... Так не має бути.
Але це твоє рішення, а я підтримаю тебе в будь-якому випадку.
Завжди з тобою!!! Обіймаююю ❤️

Показати 2 відповіді
Анна Харламова
27.08.2025, 15:58:18

Мелені Матхевен, Молодець, моя люба! Я завжди з тобою!
Працюй, досягай, удосконалюйся... Успіхів у всіх починаннях!!!! Вірю, що в тебе все вийде!!!❤️❤️❤️

avatar
Айріна Денг
27.08.2025, 15:15:24

Не видаляйте. Підтримую ідею зробити інший акаунт. В мене їх два:) можливо ви хочете змінити жанри творів що пишите то це взагалі буде зручно можна розділити по різним сторінкам:)

Показати 3 відповіді
Айріна Денг
27.08.2025, 15:54:37

Мелені Матхевен, Впевнена що і у вас є читачі, яким подобається те що ви пишите. Котрі перечитавши твір через певний проміжок часу захочуть повернутися до твору....а його бац нема і вас нема.

avatar
Сергій Брандт
27.08.2025, 15:22:48

Не треба видаляти. Просто зробіть ще один, інший

Мелені Матхевен
27.08.2025, 15:39:47

Сергій Брандт, Дякую за пораду!❤️✨

avatar
Таня Тайм
27.08.2025, 15:04:38

Я теж думаю не варто видаляти, залиште)

Мелені Матхевен
27.08.2025, 15:39:08

Таня Тайм, Добре, дякую!❤️✨

avatar
Софія Анрі
27.08.2025, 15:00:38

Необов'язково видаляти, можна створити другу сторінку

Мелені Матхевен
27.08.2025, 15:38:59

Софія Анрі, Дякую!❤️✨

avatar
Ромул Шерідан
27.08.2025, 15:00:15

Та ні, навіщо так? У будь-якому випадку, цей обліковий не видаляйте. Зробіть просто ще один для цієї спроби.))

Мелені Матхевен
27.08.2025, 15:38:45

Romul Sheridan, Ого, усі проти того, аби я видаляла. Тож добре, залишаюсь на два фронти!❤️✨

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше