Що вас зачепило із востаннє прочитаного?

  Вітаю, шановні читачі та автори!

Хочу поцікавитися у вас, які останні книги ви прочитали? Можливо щось із ваших вподабань я додам і на свою поличку☺️ Розповідайте, яка книга подарувала вам вибух емоцій та тривалий післясмак? Яка книга не давала вам спати ночами і єдине, про що ви мріяли - скоріше продовжити її читати? Чому саме ця книга? Чим вас так глибоко зачепило? Це може бути друковане видання чи щось із Букнет. Буду рада прочитати кожне враження і поділюся своїм❤❤

Останнє, що сподобалося мені - книга Анни Лір "У темряви сірі очі"❤❤

   Мене звісно підкорив образ головного героя, який спочатку постає холоднокровним поганцем, але почуття до дівчини, яку він випадково рятує від смерті, починають його змінювати. І до кінця книги незрозуміло чи зміниться він в кращий бік, чи боротиметься з цими змінами, чим завдасть страждань головній героїні та розіб`є їй серце? Рекомендую всім, хто любить потріпати собі нерви емоційними гойдалками; любовну лінію поганого хлопця і чистої серцем і душею дівчини; добре прописаний і цікавий сюжет. Ну, ще дякую за Антона, якого хотілося власноруч придушити на кожній сторінці твору, але, коли подумати, то якби не він - головні герої і не зустрілися б!☺️

  Другий твір мені сподобався стилем написання, це фанфік, але в мене в очах сердечки від всіх епітетів, метафор і порівнянь, які автор так майстерно вплітає в текст. Любителям слешу і BTS сподобається "Давно та взаємно"❤❤

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
30.08.2025, 10:42:28

Натрапила сьогодні на дуже цікаву книгу, де слеш і гумор ☺️ Гадаю, вам має сподобатись: https://booknet.ua/book/teorya-vdnosnost-kohannya-b441953

Night Rain
30.08.2025, 21:31:26

Анна Лір, Дякую, зараз подивлюся

avatar
Ріна Март
30.08.2025, 11:53:05

Мене зачепила книга Ангеліни Соломки "Оберіг для неї" - крутий детектив з чудовим післясмаком. Нічого подібного на Букнет не читала

Night Rain
30.08.2025, 21:30:23

Ріна Март, Дякую, треба й собі почитати

avatar
Дієз Алго
26.08.2025, 17:58:47

Юрій Гадзінський "Пасажири. Після Франківська" - це шикарний жах. https://booknet.ua/book/pasazhiri-pslya-frankvska-b437640
Ксана Біла "Між нами — прірва" - це про любов і вона здається прямо матеріальною, коли читаєш. https://booknet.ua/book/mzh-nami-prrva-b439874
Дана Хаос "Тіні життя" - це постапокаліптична історія. https://booknet.ua/book/tn-zhittya-b438420

Показати 2 відповіді

Дієз Алго, спасибі за теплу згадку! Приємно!

avatar
Белла Ісфрелла
30.08.2025, 11:05:25

Зараз читаю кількох авторів і рада, що нарешті знайшов на це час. Звісно, поділюся своїми враженнями.
Перша книга, яка дуже сподобалася, — «Земля Гарантів. Триб часу» Поліни Ташань. У неї неймовірно прописаний світ і цікавий сюжет. За героїв переживаєш, причому не лише за головну героїню, а й за інших персонажів.
https://booknet.ua/book/zemlya-garantv-trib-chasu-b441384
Друга книга, теж ще в процесі написання — «Гра абсолюта» Ірини Скрипник. Ця книга захоплює з перших сторінок, від неї просто неможливо відірватися. Там багато неординарних персонажів, а головна інтрига змушує постійно думати про те, що насправді відбувається з головною героїнею.
https://booknet.ua/book/gra-absolyuta-b439986

Добрий вечір! Зараз читаю паперову книгу "Фанатка" Тесси Бейлі)
Головний герой так сильно піклується про те, щоб вона не забувала вколювати або приймати в таблетках інсулін, що встановив собі на телефон додаток для відсліджування рівня цукру в крові. А вона є його кеді з гольфу. Далі деталів не буду розкривати) Почніть її читати, якщо ще не читали, вона дуже гарно написана та зачіпає з перших сторінок. Через роботу я б її вже давно прочитала, але розтягую)
А з електронних, таких, що зараз кожного дня очікую на продовження, так це неймовірна авторка Джулія Ромуш та її книга "Колишні. Ненавиджу тебе, Гордєєв".

Показати 8 відповідей
Анна Лір
27.08.2025, 05:43:25

Night Rain, Так(

avatar
Тая Бровська
26.08.2025, 20:49:37

❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
26.08.2025, 18:24:08

Сяю від щастя і неймовірної вдячності! ♥️♥️♥️Це не передати словами, яке приємне відчуття, коли твою книгу не тільки прочитали, а вона ще й сподобалась, ще й чимось зачепила! А коли ще порекомендували, то взагалі радість переповнює!✨ І при цьому читач бачить героїв саме такими, якими задумав автор, і відчуває всі глибинні сенси і посили твору! Це ж просто фантастично! ✨Щиро дякую, що подарували мені всі ці емоції і поки читали та залишали відгуки, і зараз цим дописом! ♥️♥️♥️

Щодо вашого запитання, то не можу втриматись, щоб ще раз не згадати Пенелопу Дуглас, але я про неї вам вже розказувала, тому сьогодні ще відзначу дуже незвичайну книгу Крістал Сазерленд «Дім Голлоу», де все не так, як читач може уявити собі насправді, а розкриття головної таємниці трохи шокує.

А на Букнеті мене найбільше вразили дуже сильні твори з теми БДСМ, як не дивно. Але насправді вони не тільки про гарячі сцени, там є глибокі сенси про прийняття себе і дослідження своїх бажань. Про те, як важливо знайти правильного партнера, який тебе зрозуміє. Про суспільний осуд, та як в ньому не загубитися і не зламатися. Це «Зроби мені боляче» Устини Цаль та «У пошуках сабспейсу» Лоре Леї.

Night Rain
26.08.2025, 18:42:21

Анна Лір, Ваші твори варті уваги, бо ж дійсно чіпляють за живе і гарно написані!♥️♥️♥️
Про Пенелопу Дуглас я пам`ятаю☺️ Інших теж передивлюся, щиро вдячна♥️♥️♥️

avatar
Ірина Скрипник
26.08.2025, 17:04:01

Якщо я почну писати, це буде дуже довго :)

Показати 3 відповіді
Night Rain
26.08.2025, 18:35:04

Ірина Скрипник, Заінтригували і змусили підписатися, щоб не пропустити☺️ Це тепер так працює?☺️☺️ Жартую, насправді, я побачила у вас кілька робіт, які мене зацікавили❣

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше