Скоро, можливо, я знову буду писати. 

  Скоро, можливо, я знову буду писати. 


  Я не писав, адже мав спочатку відпочинок, а після цього наново навчався малювати, в діджиталі. Також я вже як два місяці малюю\пишу мангу (хоча я би сказав що це мішанина комікс+манга), для мене це новий досвід, спроба об'єднати мою пристрасть до малювання та писання. Виходить посередньо, я вже навіть не стараюся над якістю малюнків, просто хочу домалювати і все.

  Та й до того ж мене повідомили що я буду у вересні переведений з медпункту батальйону в медроту де і працюватиму. Знову до нових обставин доведеться звикати, тому, можливо, наступний місяць у мене в прольоті знову. Хоча хто його зна, можливо роботи там не так вже і багато буде і я продовжу писати Арктику-17, яка не писалася... Напевно з попереднього року.


  Взагалі було би класно в якійсь соц.мережі створити групу де я вів би щось типу "творчого щоденника", чисто щоб "звітувати" про творчу діяльність, але насправді щоб я сам бачив чим я займаюся і чи став я в цій справі майстернішим чи ні. Треба буде над цим подумати.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше