Відгук для безстрокового марафону

 

Новий відгук для безстрокового марафону https://booknet.ua/blogs/post/363457 на твір Діани Козловської Веселого Різдва https://booknet.ua/book/veselogo-rzdva-b410521.

 

Чесно кажучи, вибрала твір по назві, не читаючи анотації. І перше моє враження — це був шок. Але приємний, бо люблю тему постапокаліпсису.
Це ж класика: вірус, усі помирають, і лише малий відсоток виживає чи має імунітет, як вічний промінь надії для всього людства. За цю надію я й люблю цей жанр.

Та авторка у невеликому за обсягом творі зуміла показати не просто надію, а щось набагато глибше. Два персонажі, які опинилися в ідентичних умовах зомбі-апокаліпсису. І дві реакції, два шляхи. Один змирився зі становищем, я би навіть сказала — утік, пливе за течією, здається, при першій же спробі. І інший, який намагається створити затишок у безладі, докладає багато зусиль та праці, вміє радіти маленьким перемогам і йти далі.

Це дві типові поведінки людини при зіткненні з будь-якою проблемою. Я просто в захваті, як авторка тонко змогла це передати.
І образи, які дуже сильно чіпляють, — це лисиця та пляшка «Кока-коли».

Твір дуже глибокий, із підтекстом і змістом, однозначно рекомендую до прочитання.
Якщо орієнтуватися на сюжет, то мені однозначно хотілося б продовження цієї історії далі: можливо, розкриття протистояння двох моделей поведінки, пошуку ще живих… зупиніть мене, бо моя фантазія вже пише продовження.

Але такий відкритий фінал змушує задуматися над дуже серйозними темами — і це добре.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тая Бровська
26.08.2025, 20:52:44

❤️❤️❤️

avatar
Карина Чумак
26.08.2025, 13:16:05

♥️♥️♥️

Дуже дякую, що побачили це) Я саме й закладала різницю у сприйняті життя двох персонажів) Один навіть в такому пеклі знаходить світло, а інший дійсно пливе за течією) Багато писали мені про продовження, але поки я до нього не готова) Треба піймати хвилю, коли мене знову пост-ап тема накриє) Дякую вам за відгук!

Яніна Фенікс
26.08.2025, 12:23:55

Діана Козловська, Рада, що побачила ваш задум, і акцентувала на цьому увагу.

avatar
Ромул Шерідан
26.08.2025, 12:11:27

Гарний відгук! Тримаю цю книгу у бібліотеці. Треба вже накінець буде ознайомитися)))

avatar
Вадим Івахнюк
26.08.2025, 11:38:23

Вау

Вадим Івахнюк
26.08.2025, 11:38:43

Вадим Івахнюк, Треба почитати

avatar
Анна Лір
26.08.2025, 11:38:01

♥️♥️♥️

Інші блоги
Старт передплати на "Маму за контрактом"! 
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше