Вірш від Матвія❤️✨

Доброго вечора всім хто завітав на блог! Вчора в голові у мене щось замкнуло і вийшла ідея! Не буду довго тут патякати. Я написала вірш наче його писав сам Матвій. З тією ж білю, тривогою, страхом, що зараз постійно відходить як тільки він зустрічає свою кохану ✨❤️. Тож ось вам вірш, що написав Матвій:

Вірш: Хотів би бути я веселим 

 

Хотів би я бути веселим,

Чи то щасливим, чи сумним,

Летіти в вирій в чистім небі,

Та й мати гору світлої душі.

 

Але дитинство закінчилось швидко:

В чотири роки, був я вже не тим.

Забрали в мене рідну мати назавжди,

Закрили очі, відвели звідси.

 

І скільки б сліз не проливав вночі,

І скільки б крику стіни пам'ятали,

Очі Аманди, ті рідні,

В думках завжди яскраво грали.

 

Хоч смутно пам'ятаю образ,

Забути я не зможу назавжди,

Як мати рідну забирали,

Пройдисвіти в незнані ті краї...

 

З любов'ю Торі Елін

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Rey Mars
25.08.2025, 23:03:50

?. ?.

Торі Елін
26.08.2025, 11:45:40

Rey Mars, ❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
25.08.2025, 23:54:47

❤️❤️❤️

Торі Елін
26.08.2025, 11:45:21

Тая Бровська, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше