Штовхайте мрії))

Слава Україні!

 

         Доброго часу доби, мої хороші.

Спитала б, як ваше «нічого», але знаю, що нині в кожного повно клопотів. Хтось уже бараболю копає, хтось активно готується до нового навчального року (шановні вчителі та батьки, тримаю за вас кулачки, бо я також у тому човні, оскільки маю двох шибеників), а хтось ще у відпустці. Втім, де б ви не були, читаючи цей допис, знайте – гарна книга завжди доречна))

Я ж вам, по мірі власних сил та талану, намагаюся пропонувати хороший контент. Тому, саме з цією метою прийшла у блоги, аби нагадати, що вже цієї п’ятниці я завершую книгу «Зберегти мрію». Я знаю, що багато хто з вас чекає закінчення викладки, щоби почати читати, тому, якщо карта ляже так як треба і все буде добре, то незабаром можете поринути у світ Загарбника та Мрії з головою.

Я ж почну викладку новинки, яка стане останньою в циклі «Віра в майбутнє». Цього року, як і планувала, хочу також завершити цей цикл історією Давида Гребенюка. І буде все, я відпускаю мафію.

Правда, не знаю чи надовго)) Може так статися, що покручуся туди-сюди та знову до них повернуся, але мрію започаткувати новий цикл про зовсім інших героїв. Уже й накидала собі довільний план, хто-куди-нащо, але він сирий, як бруква, і розмитий, як вітрове скло під час дощу. Тому роботи собі вже наскидала))

А ви читайте і знайте, що мрії збуваються, якщо вірити і якщо трошки їх підштовхувати)))

Зберегти мрію

І хай згорить москва!!!

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Vita
27.08.2025, 13:28:54

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Інна Камікадз
27.08.2025, 15:46:11

Vita, Дякую ❤️

Дякую вам за ваш талант та за насолоду від читання ваших книг, за ваших неймовірних героїв, з якими вже зрослися і переживаємо,як за рідних! Наснаги на нові шедеври!!!♥️
Нехай згорить та шезне навіки!!!

Інна Камікадз
26.08.2025, 07:04:54

Наталья Русанова, Дякую вам❤️

Ади, а Дарія кому лишила?

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
26.08.2025, 07:03:38

Lara, Важко мені з цими хлопцями. Не йдуть до рук, тому я їх відкладаю на невизначений термін

avatar
Любов Трохимчук
25.08.2025, 21:44:05

Дякую за Мрію ♡♡♡
Чекаю на Давида з Ксенею ♡♡♡

Інна Камікадз
25.08.2025, 21:53:45

Любов Трохимчук, скоро випущу цих двох в люди)

avatar
Олеся Глазунова
25.08.2025, 20:03:33

Дуже харизматичні герої

Інна Камікадз
25.08.2025, 20:10:40

Олеся Глазунова, Дякую)) Уже буду відпускати їх

avatar
Iryna Shtogrin
25.08.2025, 19:31:46

З мафією стали, як рідні. Жаль їх відпускати. Але ви точно придумаєте, щоб десь тай їх засвітити. Бажаю натхнення.

Інна Камікадз
25.08.2025, 19:39:00

Iryna Shtogrin, Та я сама довго без них не втерплю)) Десь, Тай згадаю))

avatar
Іра
25.08.2025, 19:03:35

Ваші книги читаю в процесі, бо брати участь в обговоренні це окреме задоволення))) а потім по кілька раз перечитую.

Інна Камікадз
25.08.2025, 19:08:21

Іра, Коментарі читачів обожнюю. Інколи можна писати окрему книгу з них)

avatar
Олена Гушпит
25.08.2025, 18:41:45

Шкода їх відпускати,але..!!! Кортить вже того невловимого віддати в гарні ручки!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Чекаюююююю!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
До тла!!! На порох!!!

Інна Камікадз
25.08.2025, 18:50:20

Олена Гушпит, Той невловимий уже вискочив по самі помідори)

Як на мене, то краще читати в процесі, а тоді ще раз одним махом вже завершену))
Нехай згорить дотла і попіл вітром по болотах розвіється!!

Інна Камікадз
25.08.2025, 18:48:53

Світлана Харитонова, Це взагалі ідеальний варіант))

avatar
Sonya
25.08.2025, 18:33:08

В мене теж терплячки максимум на що вистачає - то пару оновлень поспіль "наскладати" ))) Яка ж то витримка у дівчат!!!

Інна Камікадз
25.08.2025, 18:35:06

Sonya, Залізна)) Тренують силу волі:)

avatar
Оксана Князєва
25.08.2025, 18:29:37

Я не знаю, яку потрібно мати силу волі, щоб дочекатися закінчення книги і аж тоді читати, я так точно не можу))) Чекаю з нетерпінням кожну главу, а тоді і всю книгу можна буде ще раз посмакувати. Дуже дякую авторці за можливість для Яна стати татком не лише для Кирилка, а й для власної дитини.
Нарешті і для Давида знайдеться пара, чекатиму новинки.
Хай згорить дотла!!!

Інна Камікадз
25.08.2025, 18:34:34

Оксана Князєва, Доволі великий відсоток читачів чекають саме завершення книги, щоб поринути з головою. Я й сама така))

avatar
Ira Petriv
25.08.2025, 18:01:46

Ох, приступаю до читання))), але чекаю новинку))

Інна Камікадз
25.08.2025, 18:17:25

Ira Petriv, Новинка буде також на цьому тижні

Інші блоги
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
✨ Це неймовірно гарно! Вау! ✨
Подивіться, яку красу сьогодні зробив чат gpt для «Вогняна дружина для Тіньового герцога"! ТИЦЬ ТУТ ЩОБ ЧИТАТИ!
Боярський заступився за Мію.
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше