Додано
25.08.25 10:22:32
Фотоальбом героїв. Част.3
Вітаю, любі читачки і читачі!
Я вже двічі показувала вам, як ШІ намалював мої книжкові пари, і сьогодні третя, остання, частина з рештою моїх книжкових пар.
(Картинки клікабельні)
Ось і всі наші пари! Яка пара вам най-най?))
Нагадую:
Найсвіжіші новини, опитування, подарунки, спілкування зі мною — у моєму телеграм-каналі.
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВсі такі класні та різні, важко вибрати най най
Мара Кенфес, ❤️❤️❤️
Вони всі чудові❤️❤️❤️ Але можна мені красеня Матвія без конкурентки(◠‿◕)
Тея Калиновська, Ахах))) Боюся, він зайнятий остаточно))
Дякую ❤️
Всі по-своєму гарні. Але багатьох уявляла по-іншому. Взяти хоча б Андріяна, де його пухкі губи?
Olga Lizavchuk, Так, на жаль ШІ буває важко змусити намалювати точно авторську фантазію((
Як гарно! Тут мені більше сподобались Захар і Рута ❤️ А найулюбленіші ваші герої в мене Ярина і Данило із "Зроби мені боляче", сходила передивилась їх портрет☺️
Анна Лір, Приємно знати❤️
Чудовий альбом ❤️❤️❤️
Усіх впізнала
Олеся Глазунова, Дякую ❤️
Чудовий фотоальбом)
Сергіель Краель, ❤️❤️❤️
По картинкам - Захар і Рута, Таня і Макс. А по книжкам - Інга і Адам)
Дієз Алго, ❤️❤️❤️
Всі такі гарні!!! Як вибрати когось??? ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати