Додано
25.08.25 06:12:15
Єдина знижка у передплаті! ❤️
Мить — і світ Лейли розлетівся на друзки. Світло фар, гуркіт металу, відчай у грудях… І далі — темрява.
Саме там, у темряві, ми залишили героїню. Саме там історія зробила різкий обрив, залишивши всіх нас із болючим питанням: вона жива?
Минуло чимало часу, і я отримала багато ваших повідомлень: “Юне, що з Лейлою? Чи буде ХЕ? Як там Герман?!”
Я бачила й відчувала ваші емоції, ваші переживання. І знаєте що? Мені надзвичайно цінно, що ви проживаєте цю історію разом зі мною.
І ось — настав час рухатися далі.
Попереду — нові випробування, які змінять і Лейлу, і Германа назавжди. Та, можливо, саме після найбільшої темряви приходить світанок…
✨ І маю для вас гарну новину:
Лише сьогодні 25 серпня діятиме знижка -10% на передплату роману. Єдина знижка у передплаті, не пропустіть)
Це ваш шанс повернутися в історію, яку ви чекали, і першими дізнатися відповіді на всі питання, що досі висять у повітрі.
Бо іноді один день, один вибір і одне так або ні вирішують усе.
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПридбала ще на старті ❤️
Софія Анрі, Найкраще, що можна почути від колеги)
❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати