Вітаю, мої любі!

Сьогодні — 24 серпня, День Незалежності України.
Вітаю кожного з вас зі святом! 

А ще сьогодні неділя, і цього разу в мене для вас не звичайна гра, а справжній марафон. Так-так, ви не помилилися — сьогодні ми запускаємо «Марафон персонажів»!

Умови марафону

  1. У кожного автора є улюблений персонаж (той, якого ви оберігаєте, як зіницю ока) і неулюблений персонаж (той, від якого у вас нервовий тик ).

  2. Ваше завдання — придумати, що станеться, якщо ці двоє зустрінуться. Діалог, сценка, абсурд, дружба чи сварка — тут уже ваша фантазія.

  3. У своєму блозі викладаєте цю сценку і в кінці пишете:
     «Це частина Марафону персонажів від DEKLIN».

  4. У коментарях під цим постом залишаєте «Беру участь» + посилання на свій блог, щоб усі могли знайти й прочитати.

 Мій приклад

Мій улюблений — Томас із «Хронік мого дурнуватого дитинства».
А неулюблений — Колекціонер із «Тіло 369».

Ось що з цього вийшло:

Томас:
— Доброго здоров’я! Ви часом не Колекціонер? Бо я чув, ви скуповуєте всяке мотлох.

Колекціонер:
— Це не мотлох, а культурна спадщина!

Томас:
— Та ну? А тоді чому у вас серед експонатів лежить недоїдена булочка й старий носок?

Колекціонер:
— Це… експонати для майбутніх поколінь.

Томас:
— Ага. То купіть у мене жабу з кишені — ексклюзивний артефакт!

Колекціонер:
— Скільки?

Томас:
— Дві цибулини і вареник. І не торгуйтесь.

Колекціонер:
— …

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Світлана Фоя
25.08.2025, 17:43:58

+, https://booknet.ua/blogs/post/406033

avatar
Ася Рей
24.08.2025, 15:27:48

https://booknet.ua/asya-rei-u11351466

avatar
Іва Дюваль
24.08.2025, 15:13:40

https://booknet.ua/blogs/post/405933
Я тут)

avatar
Romik Нate
24.08.2025, 14:42:23

Цікаво!

Показати 2 відповіді
Romik Нate
24.08.2025, 14:48:39

DEKLIN, Не думаю, що в мене є підходящі персонажі)

avatar
Лана Рей
24.08.2025, 14:41:18

❤️❤️❤️❤️

DEKLIN
24.08.2025, 14:42:33

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
Іва Дюваль
24.08.2025, 14:39:19

Я тут. Вже думаю над чимось божевільно цікавим.

DEKLIN
24.08.2025, 14:42:23

Іва Дюваль, я навіть не сумніваюсь))

Інші блоги
І знову спойлер на завтра ❤️
...кошеня обурено пищить і намагається втекти, дряпаючи його руки. Я не стримую тихий сміх. — Воно тебе ненавидить. Руслан кидає на мене погляд. — Воно просто ще не зрозуміло, що я його врятував. Рус передає мені кошеня,
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше