Реаліті-шоу для вищих сил

...або Я народилася в бронежилеті

Десь в емпіреях величезною популярністю користується реаліті-шоу "Доведи Марію до сказу".Щойно завершився попередній сезон "вклади її в лікарню", як на екранах вже пре'єра продовждення - "А давайте висадимо їй вікна вибуховою хвилею" за "підтримки" йбнрсні.

Все сталося у четвер о четвертій ранку. Спала собі в ліжечку, нікого не чіпала, аж хрясь, бум - і перед обличчям пролітає рама вікна і скло. Так собі будильничок, 0/10, категорично не рекомендую.

Вибух був такої сили, що вікна с протижежного боку будинку просто вичавило назовні.

А ганок фактично знищило, змістивши опорний стовп градусів так на десять (може й більше, так коли комісія фіксувала пошкодження після обстрілу я була трішки не в тому стані, аби дослухатися до цифр).

Сподіваюся, якогось ранку не доведеться видовбувати вихід з будинку, тому що дах ганку приляже відпочити...

На щастя, ми усі живі і неушкоджені. Реаліті-шоу продовжується...

Останні три дні ми усі гуртом вигрібаємо скло, ремонтуємо пошкоджені вікна, граємся у тетріс склом, що вціліло, аби відгородитися від вулиці, де відчутно похолодало, хоча би одним шаром скла. Скло, до речі, було шикарне, сорок років простояло і ще би стільки стояло, якби криворуким швайнехунде не приспічіло постріляти калібрами... (Сподіваюся, блог не забанять за грубу лексику?)

Але з пісні слів не викинути. Маємо те, що маємо.

Ще раз - ми в порядку. Всі пошкодженя описані, і хоч цей будинок ще не належить нам, але це не впливає ні на що. Є факт пошкодження, є першопричина.

Зараз я хочу написати слова вдячності чудовим авторкам Букнету, що підтримали мене і мою родину в цей важкий час. Я не питала, чи можу згадувати їхні імена, тому не перераховуватиму усіх цих неймовірних дівчат, що висловили свою підтримку і навіть більше. Дівчатка, ви неймовірні. Усі ці три дні я перебуваю в стані, близькому до шоку, і погано можу сформулювати слова моєї вдячності в красиві і вишукані речення, але я безмежно вам дякую. Ви усі лишили слід в моєму серці і посилили віру в добрих людей, якими щедро прикрашене моє життя.

Дякую вам, неймовірні мої колежанки. 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
24.08.2025, 19:01:13

Рада,що з вами все гаразд..!!! А скло… справа наживна!!!)))
Що поробиш,що маємо таких грьобаних сусідів(((

Мерайя Д Рок
25.08.2025, 13:31:47

Олена Гушпит, Так, і ікуди ж їх не переселиш. Такі ніде не потрібні, навіть в пеклі (а шкода).
Нічого, головне, що усі живі, а решта відремонтується)

avatar
Елена
24.08.2025, 13:20:16

Який це все жах!!!((( Одне добре, що без жертв!!!

Мерайя Д Рок
24.08.2025, 14:14:49

Елена, Так, страшнувато це все. На щастя - обійшлося. Дякую за підтримку.

avatar
Щастя
24.08.2025, 13:54:13

Хай береже вас Бог. Боже((

Мерайя Д Рок
24.08.2025, 14:14:13

Натка, Схоже, що таки береже. Дякую за підтримку.

avatar
Олеся Глазунова
24.08.2025, 14:08:27

Хай янголи бережуть !
Обіймаю ❤️

Мерайя Д Рок
24.08.2025, 14:13:49

Олеся Глазунова, Дякую, Олесю. Вони цими днями працюють в поті своїх янгольских обличь, на повну потужність просто.

avatar
Тамара Юрова
24.08.2025, 12:55:55

Головне, що живі♥️

Мерайя Д Рок
24.08.2025, 13:01:16

Тамара Юрова, Це точно. Головне, що ніхто не постраждав, навіть в місці вибуху люди лишилися цілими. Дахи знесло (наш встояв), вікна винесло, але люди живі. Злі, налякані, шоковані, але живі.

Інші блоги
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою.
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі??? Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше