Додано
21.08.25 12:44:50
Навіщо мені фен? | Передплата
Доброго дня, мої любі Люмени! ☕️
Як і триває передплата на "На рівних"! Хочу подякувати кожному, хто вже придбав ранній доступ і читає кожне, щоденне оновлення :)
Бережіть себе!
Сподіваюся, ваша ніч минула не так голосно, як моя... але менше з тим, життя триває.
Як і триває передплата на "На рівних"! Хочу подякувати кожному, хто вже придбав ранній доступ і читає кожне, щоденне оновлення :)
А тим, хто не придбав, раджу зробити це, поки ціна не зросла :) І також отримати ексклюзивну пожливість бути серед тих, хто дізнається про все першими.) Ну і підтримати мою працю, як автора ❣️
Ось вам невеличкий спойлер сьогоднішнього розділу, що вже доступний до читання:
"— У тебе є фен?
— Фен? — а рука сама тягнеться до голеної потилиці. — Навіщо мені фен?
— Ну, знаєш, деякі люди мають волосся.
— Знаю. Ти, наприклад. І тобі навіть трохи личить, — всміхаюся коротко.
— Лише трохи? Ти взагалі вмієш робити компліменти?
— Іноді. Але рідко без наслідків.
Вона наближається на крок, поправляє пасмо за вухо, погляд не відводить. І тоді — робить те, про що я потім ще не раз згадуватиму ночами. Стає навшпиньки і цілує мене.
Не обережно. Не м’яко. А повно, надто відверто, з чітким наміром, а я встигаю відчути її дотик, її теплі губи, смак води з лимоном і щось, що могло б бути шоколадом... Серце вистрибує з грудей. На мить здається, що все — все, що я бачив і робив у житті — було лише передмовою до цього."
А у моєму каналі на вас вже чекають візуали з цієї сцени ✨
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥️♥️♥️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Софія Анрі, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати