Повернення блудної мене

Привіт, Букнет! Я повернулася.

Не звідпустки, не з туру якогось. З лікарняного.

Все вже добре, але не повторюйте в домашніх умовах мої втребеньки, гаразд? Коли довго болить голова, тягне якусь сторону тіла і важко дихати - дзвоніть до швидкої. А ще краще - погугліть симптоми мікроінстульту, гаразд?

Але я тут, все гаразд. Житиму. Писатиму. Адже я страшенно за вами усіма скучила.

Оновлення детективу ЧАС РОЗПЛАТИ НАСТАНЕ В ЛИПНІ відбуватиметься за звичним графіком. Дякую усім, хто чекав,читав і писав коментарі. Ми знову зустрічатимемось із вами, можливо ЧЕРЕЗ день (врешті, добрі лікарі вимагають трішки поберегти себе).

Відносно запланованої новинки - боюся, доведеться відкласти аж до вересня.

Зізнаюся, трішки нервуюся через тимчасову втрату продуктивності, яка може позначитися на отій дурниці типу рейтингів-охватів і іншій технічній стороні просування моєї творчості. Але я не сумую. В мене є мої найкращі і найтерплячіші читачі.

Люблю вас.

Усім цьом.

Ваша я)

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
19.08.2025, 18:32:14

О так.!! Тепер до здоров’я треба бути уважним!!!
Одужуйте і бережіть себе!!! ❤️❤️❤️

Мерайя Д Рок
20.08.2025, 13:49:26

Олена Гушпит, Дякую, обіцяю бути уважнішою до себе)))

avatar
Христина Вілем
19.08.2025, 19:22:36

Бажаю швидкого відновлення і бережіть себе ❤️

Мерайя Д Рок
20.08.2025, 13:49:06

Христина Вілем, Дякую) буду старатися бути до себе трішки дбайливішою)

avatar
Мелені Матхевен
19.08.2025, 19:22:57

Добре, що Ви виздоровіли! Бережіть себе! ❤️✨

Мерайя Д Рок
20.08.2025, 13:48:39

Мелені Матхевен, Дякую, намагаюся. виходить так собі, але я таки намагаюся)

avatar
Елена
19.08.2025, 21:27:40

Виздоровлюйте! Не хвилюйтеся! Ті, хто оцінив Вашу творчість, з Вами залишаться і будуть чекати скільки потрібно!!!

Мерайя Д Рок
20.08.2025, 13:48:00

Елена, Дякую))) Дуже приємно знати, що в мене така чудова група підтримки)))

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше