Ти знаєш, де ховається відчай?

Привіт усім! 
Сьогодні хочу поділитися з вами уривком із майбутньої роботи, над якою зараз активно працюю. На сайті його ще немає, тож можна вважати це маленьким ексклюзивом ?

? Назва твору: «Ти знаєш, де ховається відчай?»

«Ти знаєш, де ховається відчай?» — перше питання, яке вона мені задала, але тільки вона сама знала відповідь на нього краще за багатьох, її відчай був занадто явним і жорстоким, і він був з нею багато років.
Але вона росла, і тепер переді мною доросла дівчина, жити з нею стає важко, адже за ці роки я надто сильно прив'язався до неї, сильніше, ніж потрібно було. Цікаво, коли вона зникне і кине мене? Дурниця. Адже я не зможу відпустити її.
А чим я тоді буду кращий за них?
Хоча, я ж ніколи не говорив, що я кращий...
І вона ж про це знає, знає, що я зовсім не кращий, для неї я «кат», ним завжди був і залишуся, і можливо лише завдяки цьому факту я зможу утримати її поруч із собою. Ось же боляче на голову, ублюдок.
Я не пам'ятаю, як дійшов до своєї кімнати, як дістав коньяк, як випив його, але ось потворність своїх думок я запам'ятав добре.


Це лише маленький шматочок, але, думаю, ви вже відчули атмосферу.
Моя нова історія буде жорсткою, без «рожевих окулярів» і ідеальних героїв. Тут не буде милих романтичних казок — лише правда почуттів, навіть якщо вона болюча й темна.

Але ж саме це робить її цікавою, чи не так? 

Що скажете, вам цікаво було б продовження?

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алех Кет
19.08.2025, 17:36:36

Дуже цікаво, чекаю на вашу нову книгу

avatar
Дієз Алго
19.08.2025, 15:30:21

Цікаво

Катя Андреева
19.08.2025, 16:57:21

Дієз Алго, Дякую

avatar
Ромул Шерідан
19.08.2025, 16:25:07

Правдиві почуття правдивих героїв —:це завжди цікаво...

Катя Андреева
19.08.2025, 16:57:09

Romul Sheridan, Дякую

avatar
Анна Лір
19.08.2025, 15:20:46

Звісно, дуже цікаво! З уривка склалось враження, що це, напевно, вітчим цієї дівчинки, чи прийомний батько або зведений брат чи щось подібне. Чекатиму виходу твору❤

Катя Андреева
19.08.2025, 15:25:58

Анна Лір, Рада що вам сподобалося)

Інші блоги
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
«погляд під вуалью»
✨ Знайомтесь — моя нова історія «Погляд під вуаллю». Деякі історії не починаються з правди. Іноді все починається з одного вибору, наслідки якого наздоганяють через роки. Таємнича Дама. Дивні
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше