Додано
19.08.25 10:31:46
Як не порівнювати себе з іншими?❤️✨
Усім привіт!❤️✨
Блог 15
Тема доволі популярна в нашому окрузі авторів. Як не порівнювати себе з іншими авторами?
Вони доволі популярні. Пишуть такі класні історії, і навіть читачі пишуть коментарі.
"А у мене..?" Тиша.. така натяжна, і водночас неприємна, вона давить на голову паралізуючи нас продовжувати творити. Забирають час, який ми могли зосередитися на писанні, а натомість жаліємося, бо ми не такі як відомі автори.
Тільки Ти не як відомий автор! Ні!
Ти власна особистість!
І так це доволі не цікаво бути не поміченим, закритим для усіх читачів. Та Ви не повинні звертати на це увагу. Ви пишете власні твори, свою історію. Інший автор пише свою історію.
Буває проблематично не думати про це все. "Ми не гідні. Нас не чують." Різні думки збиваючи з пантелику, з нашого шляху. Страшно продовжувати писати далі.
Я запитала у ШІ, що я заздрю тим авторам, у яких немає тиші під історіями, і він відповів: Це нормально. Значить Ти прагнеш більшого. І це не заздрість, а Тобі хочеться комунікації.
На початку шляху, коли Ти тільки реєструєшся на Букнет - читачів можуть і не бути, як і переглядів. Боляче. Зневіряєшся у себе. Але це тільки початок.
Уяви Ти друкуєш книгу. Потім ти її поширюєш, але твої очікування щодо книги зникли. Як Ти себе почуваєш? Припиниш? Зупиниш свій процес творчості? Через, що? Через те, що не помітили Тебе?
Тебе можуть ніколи не помітити, якщо здасися. Світ не любить слабких людей. Тож прагни більшого, і йди до мети!
Не варто чекати, що хтось Тебе помітить, напише відгук. Цього може й не бути взагалі.
І, що тепер робити?
Можна викладати у соціальні мережі маленькі умовам з історій. Не очікуйте на великий прогрес, бо завжди очікування вмирає на наших очах.❤️✨
Надіюсь, що я відповіла на Ваше питання!❤️✨ І мій блог Вам сподобався!❤️✨
З Вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Досвідчені автори також проходили через таке як прості автори. Ми однакові, і не порівнюйте себе з іншими, бо тут ми різні. Пишемо ті історії, які живуть у наших серцях!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОсь прямо мої думки =) Але з ШІ розмовляти марно - це як бесіда сама з собою, тому що він просто дзеркало в якийсь момент твою поведінку. Я теж на самому початку шляху. Але по-перше записуємо собі плюсик у карму, що взагалі почали щось викладати. А по-друге, згадуємо поведінку себе як читача. Я напевно тільки рік тому почала додавати в бібліотеку незакінчені книжки. А до того роками дивилася лише на ті, що були дописані. І я думаю, що не виняток із правил =) Тому пишемо, дописуємо і просто насолоджуємося процесом.
Анна Лір, Все так. Тож тепер намагаюся виправитися і теж щось писати у коментарях. =)
Повністю згодна. Я тільки на початку шляху на Букнеті. Раніше часто порівнювала себе з іншими авторами, а тепер — лише з собою минулою. Люблю робити скріншоти своїх книг і дивитися на динаміку. Ось, наприклад, мій «Гріх перед шлюбом»: на 36 сторінці він мав 1000 переглядів і всього 120 бібліотек. А вже «Ті, що не прощають» — на 38 сторінці 1400 зібрали 260 бібліотек. Це означає, що читають активніше, і книга заходить краще. Значить, я рухаюся у правильному напрямку і можу ще більше.
А щодо заздрості… Думаю, вона природна. І це нормально . Без неї не було б конкуренції, а без конкуренції — прогресу. Саме вона часто змушує людей прагнути більшого й не зупинятися.
Світлана Романюк, Ох, яка ж Ви молодець!❤️✨ Я часто заглядаю до бібліотеки, і звісно шкода, що мало пишуть стільком переглядів!❤️✨
Щодо заздрості Ви праві! Заздрість змушує прагнути працювати над собою ще більше! ❤️✨
Дякую, що розкрили це питання, чудовий блог! Намагатимусь слідувати вашим порадам♥️
Анна Лір, Дякую Вам, моя люба, що завітали!❤️✨
Дякую за класний блог. ❤️❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую, моя люба!❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати