Додано
19.08.25 07:58:55
Де я «сховалась» у своїх героях?
Текст до цього посту я ношу в голові вже кілька місяців. Думала, що напишу його й урочисто викладу, коли буде 100 підписників. Але… чекати стомилась ))
Тож ловіть кілька фактів про мене, які я «сховала» у свої романи.
- Моє ім’я — Анастасія. За професією я психолог. У моїх книгах моє альтер его з’являється як епізодична героїня у двох історіях. А ще я вплела в текст згадку про свій перший кабінет — його вигляд і місце. Пам’ятаєте, у якому романі?
- Моє дівоче прізвище — Одінцова. Саме його я подарувала Богдану з «Відпустити й жити».
- Імена героїнь у моїх книгах — це імена моїх сестер: Юля, Аня, Оля. Наступною в черзі — Валя :) Звісно, їхні характери й історії не збігаються з реальними. Я ніколи не пишу про конкретних людей — професійна етика для мене тут непорушна.
- У дитинстві я займалась бальними танцями. Двічі «втрачала» партнера, як і героїня «Танцюй зі мною». Але на відміну від неї, я здалась і пішла. Яна сміливіша й упевненiша за мене. Її ім’я не пов’язане із сестрами — думаю, воно прийшло від дівчинки Яни, з якою я товаришувала у вісім років.
- Імена головних героїв я добираю так, щоб вони найбільше пасували до героїнь. Трохи як у тих книжках зі «сумісністю імен», де за значенням імені шукаєш чоловіче, з яким буде «міцний союз». У реальному житті я в це не вірю, але в юності любила знаходити підтвердження своїм почуттям у подібних речах. Цікавий факт: ім’я мого чоловіка вважається сумісним із моїм повним ім’ям, але зовсім не підходить до скороченого — Ася :)
- Прізвища всіх героїв (окрім Богданового) — це прізвища полеглих захисників України, про яких пишуть у «Меморіалі героїв» в інстаграмі. Для мене це про пам’ять і продовження їх імен, бо поки ми пам’ятаємо — вони живуть.
- Ближче познайомитися зі мною можна в інстаграмі. Там я пишу не тільки про психологію та життя, а й ділюся творчими буднями. Буду рада знайомству й спілкуванню ❤️
А тепер цікаво: що з цих фактів вас здивувало найбільше? І що б ще ви хотіли дізнатися про мене?
Айсі Дора
131
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, Ася! Дуже приємно було познайомитися з вами ближче. Як вам відомо, я знайома з вашою творчісттю і підтримую її з усіх боків )). Ви чудово пишете і торкаєте актуальні теми. Цікаво було дізнатися як ви обираєте імена для героїв і знайти в цьому паралелі із власним підходом. Я теж частенько даю героям імена своїх друзів, знайомих і родичів, наділяю персонажів їхніми рисами, хоча не описую нікого конкретно. Пункт 6 особливо торкнув моє серце, дякую що поділилися. Бажаю вам якнайшвидше досягти бажаного числа підписників і незмінно рухатися далі.
Єва Ромік, Дякую, за підтримку та коментар
Які ваші улюблені автори та твори у класичній літературі, якщо є?
Айсі Дора, Дякую )))
Завжди цікаво, як вимисел переплітається з реальністю. Як з випадкових імен народжуються різні історії. А у вас вони ще й не випадкові) Сестрам подобається?
Дієз Алго, Подобається мамі і тітці, від них отримую перші відгуки))) від сестер я відгуків поки не отримала
О, який цікавий допис! Дякую, що поділилися♥️ Я теж буває вплітаю в свої твори якісь описи/події/імена з реального життя, тож було цікаво дізнатись, як це відбувається в інших авторів. Здивував найбільше факт, що у вас так багато сестер) Напевно, це чудово☀️
Анна Лір, напевно, слід було уточнити, що сестри двоюрідні. Я єдина дитина в сім'ї. Ще забула написати, що й імена двоюрідних братів вписала - Костя і Сергій волонтери з книги "Повернути й прийняти"
Про прізвища полеглих захисників...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати