Додано
18.08.25 18:32:50
Лікаря замовляли?
Вітаю, любі друзі! Перша книга "Лікаря замовляли?" закінчена.

Я неймовірно вдячна своїм постійним читачам і тим, хто хоча б одного разу заскочив на сторінки цієї книги: за вашу увагу та підтримку, за слушні зауваження та знайдені у тексті помилки, за те, що завдяки вам, вже третя моя книга перетнула тисячний рубіж вподобайок! Мільйон разів дякую! Для мене це дуже важливо.
Поспішаю повідомити, що друга частина історії про сільську лікарку, вже завтра стартує на сайті. Якщо вам припала до смаку перша частина, запрошую до читання "Лікаря замовляли? (2)"

Якщо вам до вподоби неспішне побутове фентезі, то ці книги саме для вас!
Чекаю на сторінках книги!
Ваша Аграфена Осіння.
Аграфена Осіння
1829
відслідковують
Інші блоги
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗдорово! Але я все ніяк не можу зрозуміти, чому стільки часу ми були в сучасному світі і дізнавалися про події навіть кількох років життя ГГ. Потім знову повернеться назад? =( Чекаємо другу частину!
Аграфена Осіння, Досить цікаво, просто від самого жанру зазвичай чекаєш практично відразу попадання та облаштування побуту там +)
Дуже дякую. З нетерпінням чекаю на другу частину.
Аграфена Осіння, Дякую ? Вже біжу читати
Дуже дякую за першу цікаву частину , з нетерпінням чекаю продовження.
Чекаємо.
Ура, дякую! З нетерпінням чекаю розвитку історії.
Вітаю із завершенням книги. Успіхів і безмежного натхнення
Чекаю на завтра))
Євгенія Сидоренко, Я просто щаслива, що змогла зацікавити стількох людей.
Вітаю із завершенням! Успіхів та натхнення!)
Ася Чирокбей, Дякую!
Чекаємо з нетерпінням продовження.
Натхнення і втілення задумів.
Akseniya Nika, Щиро вдячна за побажання.
Супер! Чекаю дуже - дуже!
Валентина Довженко, Дякую!
Чекаємо на завтра дуже!
Nadezhda Melnik, Чекати вже залишилось недовго.☺
Дякую і чекаю...
Тетяна Мирончак, ♥♥♥
З задоволенням почну читати другу частину. Саме таке неспішне фентезі з реалістичними побутовими деталями мені до вподоби.
Alina Kruglecka, Отже, смаки у нас схожі. ☺ Я дуже цьому рада. ♥
Чекаю з нетерпінням!❤️❤️❤️
Аграфена Осіння, Я теж сприймаю так)). Коли читаю,мов би голос людини чую)). Дякую!❤️
Аграфена, чекаю з нетерпінням! Такі харизматичні герої в книзі, навіть Барс дуже людяний)
Nata Bond, Я теж. :-)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати