Лікаря замовляли?

 

 

Вітаю, любі друзі! Перша книга "Лікаря замовляли?" закінчена.

Я неймовірно вдячна своїм постійним читачам і тим, хто хоча б одного разу заскочив на сторінки цієї книги: за вашу увагу та підтримку, за слушні зауваження та знайдені у тексті помилки, за те, що завдяки вам, вже третя моя книга перетнула тисячний рубіж вподобайок! Мільйон разів дякую! Для мене це дуже важливо.

Поспішаю повідомити, що друга частина історії про сільську лікарку, вже завтра стартує на сайті. Якщо вам припала до смаку перша частина, запрошую до читання "Лікаря замовляли? (2)"

Якщо вам до вподоби неспішне побутове фентезі, то ці книги саме для вас!

Чекаю на сторінках книги!

      Ваша Аграфена Осіння.

 

 

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лінн
19.08.2025, 11:59:46

Здорово! Але я все ніяк не можу зрозуміти, чому стільки часу ми були в сучасному світі і дізнавалися про події навіть кількох років життя ГГ. Потім знову повернеться назад? =( Чекаємо другу частину!

Показати 2 відповіді
Анна Лінн
20.08.2025, 22:22:46

Аграфена Осіння, Досить цікаво, просто від самого жанру зазвичай чекаєш практично відразу попадання та облаштування побуту там +)

avatar
Iryna Ganych
19.08.2025, 11:17:14

Дуже дякую. З нетерпінням чекаю на другу частину.

Показати 2 відповіді
Iryna Ganych
20.08.2025, 14:21:56

Аграфена Осіння, Дякую ? Вже біжу читати

avatar
наташа бодак
19.08.2025, 08:04:59

Дуже дякую за першу цікаву частину , з нетерпінням чекаю продовження.

avatar
Людмила
19.08.2025, 07:02:15

Чекаємо.

avatar
Anna Mozgova
19.08.2025, 05:18:44

Ура, дякую! З нетерпінням чекаю розвитку історії.

avatar
Лана Рей
19.08.2025, 00:13:41

Вітаю із завершенням книги. Успіхів і безмежного натхнення

Чекаю на завтра))

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:09:31

Євгенія Сидоренко, Я просто щаслива, що змогла зацікавити стількох людей.

avatar
Ася Чирокбей
18.08.2025, 18:41:52

Вітаю із завершенням! Успіхів та натхнення!)

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:10:53

Ася Чирокбей, Дякую!

avatar
Akseniya Nika
18.08.2025, 18:46:20

Чекаємо з нетерпінням продовження.
Натхнення і втілення задумів.

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:10:38

Akseniya Nika, Щиро вдячна за побажання.

Супер! Чекаю дуже - дуже!

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:09:58

Валентина Довженко, Дякую!

avatar
Nadezhda Melnik
18.08.2025, 20:03:54

Чекаємо на завтра дуже!

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:07:45

Nadezhda Melnik, Чекати вже залишилось недовго.☺

avatar
Тетяна Мирончак
18.08.2025, 20:30:48

Дякую і чекаю...

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:05:39

Тетяна Мирончак, ♥♥♥

avatar
Alina Kruglecka
18.08.2025, 21:40:44

З задоволенням почну читати другу частину. Саме таке неспішне фентезі з реалістичними побутовими деталями мені до вподоби.

Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:04:59

Alina Kruglecka, Отже, смаки у нас схожі. ☺ Я дуже цьому рада. ♥

avatar
Nata Bond
18.08.2025, 22:05:28

Чекаю з нетерпінням!❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Nata Bond
18.08.2025, 23:03:40

Аграфена Осіння, Я теж сприймаю так)). Коли читаю,мов би голос людини чую)). Дякую!❤️

avatar
Elena Tazidinova
18.08.2025, 21:02:27

Аграфена, чекаю з нетерпінням! Такі харизматичні герої в книзі, навіть Барс дуже людяний)

Показати 2 відповіді
Аграфена Осіння
18.08.2025, 23:00:41

Nata Bond, Я теж. :-)

Інші блоги
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше