Додано
17.08.25 11:01:38
Якими бувають мої думки..
Усім привіт!❤️✨
Я сиджу за столом, розриваючи листки на шматки, мов позбуваюся свого старого життя. Воно нищить мене. Я наче здаюся спокійною людиною, але всередині у мені вирує тривога, яка посилює цю тривожність, подаючи знак "SOS". Тіло хоче відпочити та я не дозволяю. Постійно хвилююся, не даючи ні секунди на відпочинок. Мене розриває, але стараюсь не показувати це нікому, хіба що хтось може помітити як я мну пальці. Ніяк не позбудуся цієї дурної звички.
Може так воно має бути? Але чи тривога - це нормальний знак? Я теж думаю, що ні. Тривога - це той стан, якого потрібно лікувати. Адже якщо запустиш, потім виникнуть такі проблеми, що будеш вигрібати веслами.
Моє життя не таке веселе, якби мені хотілося про це розповідати. Але завжди в чомусь можна знайти щось хороше, прекрасне. Та це не той момент, коли потрібно опускати руки, але я опускала і не один раз.
Навіть зараз пишу ці речення, а в голові такий ураган. Робота, дім. Робота, дім. На себе не вистачає часу, аби помріяти, аби знайти хобі, чи навіть щось написати. Я вже майже забула як це писати швидко, коли приходить натхнення. Або ж коли приходить натхнення саме в тому місці, де немає ні блокнота з ручкою, ні телефона, щоб часом не забути. Бо це хороші слова. Такі, що серце рветься на волю, аби мене змогли почути, аби не обминали.
Я не хочу бути сором'язливою, але це саме те, робить мене справжньою.
Хіба варто працювати там, де вам некомфортно? Розумію потрібні гроші, бо творчість на даний час не допоможе так швидко, але ви не повинні працювати там, де не щастить чи немає натхнення як у мене було.
І я усвідомила - це не моя робота працювати у магазині. Я маю бути там, де є натхнення...
І ви повинні це усвідомити. Вам повинна робота приносити задоволення, щоб Вам кортілось працювати, щось починати, а не навпаки вбивати себе тим, що не подобається вашій душі...
З вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Знайдіть своє світло серед темряви, і Ви побачите як стане Вам легше дихати...❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Джулія Мейлер, ❤️❤️❤️
Розумію вас. Коли все йде не так як треба, коли стільки обов'язків та потреб які треба задовільнити, коли ти не в ресурсі( як модно зараз казати) а ти все одно маєш прокидатися і починати свій робочий день після чого з тебе наче вичавили всі соки і ти маєш купу ідей, інтересів чи можливих хобі але руки так і не доходять до справи...бо або ж за день втомився так що тільки хочеться побути в тиші щоб ніхто не чіпав, або ж в тебе все ще є негайні справи котрі делегувати нікому....тому де брати час? Де брати наснагу? Можливості? Настрій?
Як бути в гармонії з собою?
Мелені Матхевен, Дякую, навзаєм. Медитацію треба спробувати:)
Я наразі безробітня. Хочу писати,але проходжу таку глибоку духовну трансформацію, що змінююся назавжди. Ці зміни іноді лякають. Стала більше цікавитися історією України 20 століття. Особливо Василем Стусом.
Юлія Хемс, Потрібно також спробувати! Дякую, що відгукнулися!❤️✨
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
Дуже знайома ситуація, досвіду роботи в магазині у мене не було, проте я була офісним роботом, який тільки відповідає на дзвінки клієнтів, що впринипі мало приносить натхнення. Але може варто поступово переводити творчість у розряд основної роботи? Є чимало фріланс-професій, пов'язаних з журналістикою чи написанням текстів. І це може бути чудовим переходом від жахливої роботи до роботи мрії і реалізації свого призначення.
Вікторія Калиновська, Дякую, моя люба!❤️✨ Спробую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати