Може варто припинити це?

Блог 12

 

Усім привіт!

Може варто уже ховати чернетки? Може варто уже їх діставати звідси?

Це знак...❤️✨

Скільки часу минуло відтоді як ваші чернетки лежать у шафі під одягом, аби ніхто не знайшов?

Я до речі не відкривала цілих два роки. Треба вже до них добиратися, але через одну програму, яка висне геть не хочеться. Потрібно щось інше придумати.

Та не забувайте, що ви можете зараз їх дістати та прочитати.. Звісно вони будуть не ідеальними, бо 'якщо ідеальна чернетка, то щось із автором", - це хтось говорив я вже забула..

І це чиста правда. Ну, не може бути такого, що чернетка просто так класно написана, що ти не можеш начитатися.. десь все одно будуть помилки, неправильні вислови, діалоги і так далі - це нормально..

Тому бігом залітайте та читайте свої перші твори, до яких боялися торкнутися...

З Вами Мелені Матхевен ✨ ❤️ 

Люблю та обіймаю ✨ ❤️ 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Джулія Мейлер
14.08.2025, 13:34:18

Який гарний блог! Мої чернетки чекали на мене близько 7 років. І зараз вони вже переписані, трохи видозмінені, але знаходяться на моїй сторінці у вигляді двох книжок))

Мелені Матхевен
14.08.2025, 13:58:14

Джулія Мейлер, Дякую!❤️✨ Це класно!❤️✨

avatar
Руслан Баркалов
14.08.2025, 13:51:11

Мої чернетки вже напевне давно так "перечитали" миші, що з них нічого десь і не лишилося))
Хоча "рукописи не горять". Все в голові.

Мелені Матхевен
14.08.2025, 13:57:50

Руслан Баркалов, А в мене їх багато.. ніяк не можу з ними розібратися❤️✨

avatar
Night Rain
14.08.2025, 12:41:21

Мої чернетки чекали на мене близько десяти років:) Потім жага до перетворення їх в повноцінний текст зникла. Але з`явилися нові чернетки, з новими сюжетами, ідеями, героями. Особисто моя порада - пишіть і розвивайте свої чернетки тут і зараз, а не ховайте їх на місяці чи роки в шафі. Потім може не бути вже того запалу, бажання, бачення твору, які були на початку! І ваші герої так і не зможуть вибратися із шафи(як двозначно:))

Мелені Матхевен
14.08.2025, 13:25:27

Night Rain, Дякую за класну пораду!❤️✨

avatar
Ася Рей
14.08.2025, 11:16:21

Це чудовий і надихаючий пост! Він змушує задуматися про власні незавершені проєкти чи старі ідеї, до яких "не доходять руки". Автор дуже влучно підкреслює, що не варто боятися недосконалості. Часто саме цей страх заважає нам рухатися далі. Її заклик дістати чернетки та просто прочитати їх - це перший крок до подолання цього страху і, можливо, до повернення до давніх творчих задумів.

Показати 2 відповіді
Night Rain
14.08.2025, 12:50:22

Ася Рей, Правильно, головне - почати діяти, щось робити, а там все інше підтягнеться автоматично:) Про те, що не варто боятися ви дуже влучно сказали! В мене завжди присутній страх написати погано, написати щось таке, що комусь не сподобається і покаже, що я насправді нічого хорошого не можу написати. Я намагаюся боротися з цим в`їдливим критиком. Інколи буває, що я довго нічого не пишу і згодом все ж вирішую перечитати одну зі своїх чернеток. І тоді я розумію, що все не так і погано, як я собі нафантазувала!

avatar
Ромул Шерідан
14.08.2025, 12:20:04

У мене вичерпалися чернетки. Треба нові робити)))

Мелені Матхевен
14.08.2025, 12:21:06

Romul Sheridan, От робіть нові!❤️✨

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше