Завіса автора #3

꧁꧂

«Завіса автора» — рубрика, в якій я ділюся цікавинками з процесу написання своєї книги, а також майбутніми спойлерами) 

Увага! Перед прочитанням блогу бажано ознайомитися з новим розділом «Втікачів Сонця», щоб уникнути спойлерів;) 

Приємного читання! ❤️

 

Вітаю, любі друзі і коліжанки! 

Декілька днів тому в мене вийшов новий розділ книги «Втікачі Сонця». Але так вийшло, що блог я публікую тільки зараз) Кхем, але зараз не про мої “важливі” справи і таке інше)) 

Взагалі, якщо брати до уваги назву розділу «Книга спогадів. Естер», можна помітити, що таких поміток, як от «Запис №» немає. А це значить що, мої любі колеги?) Так, це є один з перших “невеличких розділів-спогадів”, про які я розповідала в якомусь з попередніх блогів. 

Загалом можу сказати, що такі “Книги спогадів” будуть присутні для кожного з чотирьох друзів. Звісно, може трапитись, що в когось буде присутня більша кількість таких розділів, в яких ми поглянемо у минуле, або ж сьогодення героя. Але про все поговоримо пізніше) 

Тепер нарешті переходимо до цікавинок з процесу написання і самими складнощами, що виникли під час написання) 

AD_4nXdHznB2NmUpK31cuyiHhr5BcaDUxEt1MI54G5EwjNovoux2onOUsly8Dq4ts4o7sbOTHtaRwn2x77CkkLb31u8vchnmB3wzhTJITpPz_JuaquskZPhgGS6CQqZahfDu1lN-9q1w?key=rh1gNFpgJM-RgrldtQLGZw

Загалом можете мене назвати просто лінивою. Але я реально не могла нормально сконцентруватися, щоб все вийшло так, як я хотіла б. 

Сам розділ починається з розмови між Давидом і Естер. І, леле, чомусь в мене виникли складнощі саме з цим моментом. Саме продовження я написала за один вечір. Тобто взагалі легко і без якихось проблем. Натомість саме Шевченко викликав у мене якийсь дисонанс. То він не так говорить, то не так робить… І ще й музику підібрати співзвучну з атмосферою ніяк не могла. А я, зазвичай, пишу під музику) Тому я довго лазила інтернетом, шукаючи потрібну пісню і, знайшовши, хутенько все написала. 

P.s. не знаю, як це працює, але від музики реально залежить те, що я напишу і чи взагалі напишу ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ 

Залишу тут саме ту музику, під яку я писала другу частинку цього розділу) Раджу читати під цю композицію))) Я впевнена, ви не пошкодуєте:) 

Йдемо далі) 

От бувало у вас таке, що є герой, якого ви не любите всім серцем, але маєте написати якусь сценку з ним? От тут я просто промовчу, аби дещо не заспойлерити) 

P.s. якщо ще не читали, хутенько читати! 

І-і-і, повернемося на самісінький початок) 

Цитата. Та-ак, цитата, напевно, вразила вас, коли прочитали примітку до неї) Та сподіваюсь, що ви самі здогадалися кого я мала на увазі під нею) 

 

~Якби рослини мали здатність бачити, вони б неодмінно помітили моє серце, закохане в квіти азалії…~

 

Адже дуже важливо, щоб читач сам робив висновки щодо самої книги

AD_4nXfhjMILcVpHdihsGnSXa75jkQqYyQJ9X8rb481F2ZcUNu2bh-Dd_r0kPoBvNHPVTGEzV3TPZuFW8fZyla2UALuK7_y8qTdPeIf1ZohhYEIyBYLJvwQBvoJWBI5mfVJ6TbfzJQ2hdg?key=rh1gNFpgJM-RgrldtQLGZw

Сподіваюсь, що блог був цікавим:) Скоро обов'язково побачимося! А поки не забувайте за коментарі, сердечки до книги і свої думки й відгуки))

До нових зустрічей! 

 

Мій телеграм-канал з безліччю 

цікавинок✨ 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліна Діксон
11.08.2025, 22:39:56

Я теж пишу під музику). Хоча багато хто каже, що вона відволікає. Не знаю, мене навпаки надихає :)

А діалог між Давидом і Естер мені сподобався. Відчувається і відповідна напруга, і водночас з цим оце бажання друзів, м... Бути поруч? Підтримати та допомогти?

Показати 2 відповіді
Ліна Діксон
12.08.2025, 16:52:24

Віка Лукашук, ꒰⁠⑅⁠ᵕ⁠༚⁠ᵕ⁠꒱⁠˖⁠♡

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Глобальна прем'єра!
Глобальна прем’єра — 1 липня 2026 року! Майбутнє наукової фантастики зміниться назавжди! Представляємо "Контури Стрільця" — перший двомовний українсько‑англійський квартальний альманах наукової фантастики,
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Хто така Мері Кам?
Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі» — Мері Кам. Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше