Додано
10.08.25 14:54:51
Дуже Важливо!!!
Дорогі мої підписники. Завтра, повинен був вийти наступний розділ книги "Тіні втраченого минулого", але, у мене виникли деякі труднощі, тож, я не знаю, чи буде завтра розділ.
Він у мене написаний, але з ноутбуком виникли деякі проблеми. Якщо у мене вийде все налагодити до завтра, то глава обов'язково буде. Якщо ні, то чекайте на неї у вівторок.
Заздалегідь, прошу у всіх вибачення за незручності.
Бажаю всім вдалого вихідного. (✿^‿^) Успіхів у ваших справах. Міцного здоров'я, та миру. (◔‿◔)
Поліна Крисак
207
відслідковують
Інші блоги
❀Вітаю! Нова глава "Живий метал. Прокляття крил" вже на сайті. Приємного читання!❀ ☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾ Ми повернулися в кімнату. І я все
Спадок Темного Лісу: Колесо Долі Прибравши руку, він рушив до самого центру зали й зупинився. Почорнілі гілки та товсте червоне коріння, що живими батогами росли просто зі стін та кам'яної підлоги, ворухнулися й
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Всім привіт. Довго не писала тут ніяких постів..все якось не було часу і було багато справ. Я довго думала про, що вам писати...Ось ставлю тут вам питання про, що вам писати? Що вам цікаво було б дізнатись у цьому блозі?
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНехай тимчасові труднощі — тільки підігріють інтерес героїв до свого виходу в різних сценах у світ. Адже притримане — бажане))
Romul Sheridan, Велике дякую за теплі слова)) Вам бажаю гарного дня))
Шкода, що так сталось. Дуже сподіваюсь, що все налагодиться. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую))) Думаю, що це довго не буде. Просто, в неділю ніхто не працює))
Шкода, сподіваюся все вдасться ❤️
Вікторія Вецька, Я теж на це сподіваюся (人 •͈ᴗ•͈)
Я весь час пишу з планшета!
Полiна Крисак, Ну я на своєму планшеті пишу на мобільній версії а блоги і читання книг роблю на версії для ПК
Привіт! А ти спробуй з телефона викласти, я тільки з нього і викладаю)))❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Та я б залюбки. Тільки текст у мене на ноутбуці і а звичайному документі що на робочому столі (((
З телефону у версії ПК, не викладаєш?
Скоріше налаштовуй)))
Світлана Романюк, Я теж про це думала, але з телефону не пишу щоб зір не портить і в Гугл документ теж якось не додумалася писати. І ноутбук зараз не хоче включатися, щоб його (╥﹏╥)
Дякую за підтримку (◍•ᴗ•◍)❤
Сподіваюся, у вас все вийде☺️ тримаю за вас кулачки ))
Оксана Павелко, Дякую ಥ‿ಥ
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати