Челендж: Вгадай книгу ✨

Всім привіт мої хороші! Що ж, поки Матвій з Лією розбираються з дрескодом на маскарад. А я намагаюся включитися в режим і зрозуміти що кінець однієї книги – не кінець моїй фантазії та мріям. 

Тож я прийшла до вас з челенджом: вгадай книгу. Правила прості як 1+1. Я даю вам перше речення з книги, а ви пишете в коментарях що ж це за книга може бути. Тут може попастися й ваша книга! ❤️☺️✨ Тож не будемо тягнути вічність, а почнемо прямо зараз!

 

1. – Знову ти. Дістав, – прокричав я, дивлячись на хлопця.

 

2. – Я не люблю його.

 

3. Я прокинувся від того, що *** включила кавомашину.

 

4. – Я хочу вийти з Організації.

 

5. Я обережно наливаю уявний чай у маленьку чашку й ставлю її перед Тедді.

 

6. Принцеса **** стояла посеред покоїв, прислухаючись.

 

Що ж, знаю що це може бути складно але я в вас вірю! Але все ж залишу ще одну для вас підказку. (Вгорі мало бути 1,2,3 але чомусь програма не хотіла мені робити як треба посилання.)

 

Тож нехай розпочнеться челендж!❤️✨.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
10.08.2025, 01:34:37

Номер 2 — гріх перед шлюбом))

Показати 2 відповіді
Ромул Шерідан
10.08.2025, 01:41:06

Торі Елін, Ага)))

avatar
Тая Бровська
10.08.2025, 00:54:04

Прикольний челендж!)
5." Я обережно наливаю уявний чай у маленьку чашку й ставлю її перед Тедді." – читала 1000%, а згадати з якої книги.... ніяк))

Показати 3 відповіді
Торі Елін
10.08.2025, 01:26:23

Тая Бровська, У мене також справ по горло, село, читання та письмо))

Інші блоги
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше