Як бути чоловіком у матріархальному суспільстві?

До чоловіків ставилися зневажливо, суворо, але він завжди міг прослизнути на збіговиська дівчат, заговорити зуби навіть найтрадиційнішій ельфійці, змусити її танути. Цауберт робив те єдине, що вимагалося у суспільстві від чоловіка: був красивим і милував собою усіх жінок.

З людськими було ще простіше. Для них ельфи були чимось величним, неосяжним, до того ж, вони не вважали протилежну стать нижчою расою. Цауберт не поспішав з одруженням, хоча саме воно забезпечило б йому подальше життя. Живучи при своїй матері, він нерідко тікав з дому, проводячи вечори у компанії людських мандрівниць. З ними можна було бути нахабнішим, відвертішим, з ельфійками завжди треба було знати міру.

 

Якщо ти - чоловік у племені ельфійок, єдина твоя цінність то краса. Коли пощастило народитися красивим, для тебе робитимуть виключення, ти матимеш більше прав та привілеїв, ти можеш врятувати себе від смерті, віддавши власне тіло на згвалтування жриці проте... Якщо хтось із жінок вважатиме, що маєш забагато влади, тебе звинуватять у тому, що посмів вважати себе рівним жінці, претендувати на право вирішувати власну долю. У випадку, коли ти віддався, аби врятувати власне життя, скажуть, що краще б помер - бо через тебе була осквернена служниця богині.

Ти можеш піти до людей, де панують інші порядки, бути там бажаною парою - вічномолодий симпатичний ельф. Але власне плем'я завжди ставитеметься до тебе як до сміття, а може навіть вбити, як одружився на людині без згоди матері.

Про те, як краса зіграла злий жарт з Цаубертом, можете дізнатися у книзі Хранителі лісу, де як раз вийшов розділ "хюбше", присвячений історії зачарованного ельфа.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
09.08.2025, 15:23:55

Дуже цікаві звичаї та традиції. В дечому звучить як маніфест.

avatar
Белла Ісфрелла
09.08.2025, 15:08:09

Це дуже цікаво, як розгортаються події в матріархальному світі. Зараз досить актуальна тема, впевнена, що читачів буде чимало.

Супер)) ) До бібліотеки)))

avatar
Мрія Чарівна
09.08.2025, 15:03:03

Ох як я таке люблю)))
Вже в бібліотеці)

Інші блоги
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Челендж чи жо…
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше