Челендж: Я Автор..

Це челендж для тих авторів, щоб краще пізнати себе. Напишіть від себе, і відчуєте краще до себе любов...❤️✨

 

Я Автор, який несе за свої твори відповідальність, але не за те, що комусь не сподобалося.

Я Автор, бо я люблю писати, і натхнення - це моя творчість. Хоча бувають люди, які не сприймають творчість за роботу.

Я Автор, і пишу не для когось, а для самої себе. Я поважаю для початку себе, а потім інших, як то кажуть: "дивись спочатку на себе, а вже потім на когось".

Я Автор, і пишу різні твори, і мені байдуже, що читачам може це не сподобатися. Я пишу тільки про сучасні любовні романи, а ще й казки і так далі (можна сказати я багатофункціональна авторка, бо в мені вирує натхнення). Багато хто обурюється, що в авторів багато різних творів.

Я Автор, і не збираюся виправдовуватися перед тими, кому не сподобалася моя творчість. Не сподобалася? Я не виганяю, а лагідно кажу: "можете не повертатися".

Я Автор, і це моя професія. Хоча ще задумуюся над тим, щоб піти вчитися на психолога для письменників. Чому? Бо я хочу допомогти підтримувати тих, хто потребує допомоги. От щойно прийшла така думка, і гадаю це буде просто класна ідея. А вам як?

Я Автор, і для мене важливо бути щасливою, бо коли в мені прозріває творчість я стаю щасливішою людиною. Як у вас?❤️✨

Я Автор, і маю право на помилку. Так, помилки бувають завжди, бо так заведено у житті, а ми вчимося. Так, твори у нас можуть бути не ідеальними, але ми працюємо, і вчимося над власними помилками.

І повторюсь знову: "Я Автор, і це моя професія". Хай хто осудить я йтиму вперед, і допомагатиму тим авторам, яким потрібна особлива підтримка, бо не кожна сім'я чи чоловік чи друзі можуть підтримати., в завжди бути поруч.

І ви не повинні падати духом, якщо не виходить чи раптом мало переглядів. У вас все вийде, просто вмійте мати терпіння! Не все так відразу. Усе поступово. Та найголовніше усе має бути з любов'ю.

З вами Мелені Матхевен! ✨❤️

Люблю та обіймаю! ✨❤️

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
09.08.2025, 16:03:59

Чудово написано. Успіхів і багато читачів

Мелені Матхевен
09.08.2025, 16:22:33

Лана Рей, Дякую, моя люба колего!❤️✨

avatar
Ася Рей
09.08.2025, 14:11:58

"Я автор, і я пишу, тому що це моє покликання. Я не боюся помилок і не виправдовуюся за те, що комусь не подобається. Моя творчість — це частина мене, і я ділюся нею з любов'ю. Дякую за такий крутий челендж!

Мелені Матхевен
09.08.2025, 14:21:50

Ася Рей, Щаслива, що вам сподобалось!❤️✨

avatar
Ніка Цвітан
09.08.2025, 13:57:47

Згідна з тим, що ви написали)))❤️

Мелені Матхевен
09.08.2025, 14:09:40

Ніка Цвітан, Дякую!❤️✨

avatar
Тіна Івеліс
09.08.2025, 11:20:06

Повністю вас підтримую) Пишу так, як відчуваю, як бачу звичайно не всім подобається але на кожну книгу є свій читач.

Мелені Матхевен
09.08.2025, 11:27:55

Тіна Івеліс, Ви молодець!❤️✨

avatar
Сергіель Краель
09.08.2025, 10:37:06

О, як прекрасно. Я з вами повністю згоден. І чого мені в житті постійно бракувало, так це терпіння. Але — це перша справа, у якій я не змушую себе. Настрої бувають різні, але рухаємося тільки в гору. Стомились — відпочили. Відпочили — помчали! .

Мелені Матхевен
09.08.2025, 11:27:42

Сергіель Краель, Так, це правда. Потрібно мати багато терпіння, щоб дійти до потрібних цілей.❤️✨

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше