Додано
08.08.25 17:21:40
Якщо у Вас поганий настрій і все дістало...
Запрошую зазирнути у мою нову книгу" Істеричка". У Мілани Бляхер ціла купа проблем, але вона не тільки не здається, а й сама дістане кого завгодно. Особливо свого багатенького сусіда, що являється власником торговельного центра, в якому вона працює. Правда, про це Мілана ще не знає.
Також у мене є подаруночок. Промокод на" Моє зведене прокляття ". Ця книга теж зможе Вас повеселити.
Щастя, радості і успіхів у всьому.
Лана Рей
1170
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХвилин 10 назад зловила себе на думці - настрій кепський і голова болить ...чим себе таким заняття ) і тут бац - якщо у Вас поганий настрій) наче думки мої хтось прочитав
Jane Doe, Велике дякую.)
У мене поганий настрій!)) Обов'язково перейду до твоєї новинки, постараюсь швидше дочитати заучку❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дуже дякую. ❤️ ❤️ ❤️
❤️❤️❤️
Мелені Матхевен, Велике дякую.)
Обожнюю!❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
Якщо у Вас поганий настрій і все дістало...
Цікаве співпадіння. Буквально сьогодні додала в свій тікток відео під саундтрек:
"Мене все дістало — ця слава, ці трони!
Їхні поклоніння, їхні порожні корони.
Я хочу втікати туди, де простіше,
Де люди живуть, а не грають у вічність.
Мене все дістало — ця гра без кінця,
Я хочу свободи, я хочу життя!"
Лана Рей, :)
Я, як людина яка читає цю книгу, могу затвердити вище сказані слова))) Ах, так, ще хочу сказати, що авторка, яка пише ці книги, це просто скарб. ;)
Полiна Крисак, Величезне дякую за таку міцну підтримку і добрі слова. Я навіть засоромилась. ❤️ ❤️ ❤️
Ніяк не зазирну до цієї " Істерички" ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, ❤️❤️❤️❤️
Мене повеселило тут все) Дякую за гарний настрій) Ідея вогонь ❤️❤️❤️
Olha Alder, Щиро вдячна за підтримку. Рада, що розвеселила Вас. Гарного і приємного вечора. ❤️ ❤️ ❤️
Це вогинь. І призвіще вогинь!))
Romul Sheridan, Величезне дякую за підтримку. Прізвище знайшла у списку найкумедніших.)) Гарного вечора. ❤️ ❤️ ❤️
Крутезне в неї прізвище =)
Сергіель Краель, Так, прізвище круте і кумедне. Знайшла на просторах інтернету.)) Дуже дякую за підтримку. ❤️ ❤️ ❤️
Супер ❤️☺️
Вікторія Вецька, Дуже дякую! ❤️ ❤️ ❤️
❤️ ❤️ ❤️
Емілія Блеквуд, Дякую, що зазирнули. Успіхів і натхнення. ❤️ ❤️ ❤️
♥️♥️♥️
Лада Короп, Дуже вдячна за підтримку. ❤️ ❤️ ❤️
Дякую ))))
Halyna, Будь ласка.)) Дуже дякую за підтримку. Гарного і приємного вечора. ❤️ ❤️ ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати