Якщо у Вас поганий настрій і все дістало...

Запрошую зазирнути у мою нову книгу" Істеричка". У Мілани Бляхер ціла купа проблем, але вона не тільки не здається, а й сама дістане кого завгодно. Особливо свого багатенького сусіда, що являється власником торговельного центра, в якому вона працює. Правда, про це Мілана ще не знає.

Також у мене є подаруночок. Промокод на" Моє зведене прокляття ". Ця книга теж зможе Вас повеселити.

http://WHU35BzI

Щастя, радості і успіхів у всьому.

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Jane Doe
08.08.2025, 21:13:09

Хвилин 10 назад зловила себе на думці - настрій кепський і голова болить ...чим себе таким заняття ) і тут бац - якщо у Вас поганий настрій) наче думки мої хтось прочитав

Показати 3 відповіді
Лана Рей
08.08.2025, 21:38:51

Jane Doe, Велике дякую.)

avatar
Анжеліка Вереск
08.08.2025, 20:05:32

У мене поганий настрій!)) Обов'язково перейду до твоєї новинки, постараюсь швидше дочитати заучку❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Лана Рей
08.08.2025, 20:48:47

Анжеліка Вереск, Дуже дякую. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Мелені Матхевен
08.08.2025, 18:12:46

❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Лана Рей
08.08.2025, 20:19:49

Мелені Матхевен, Велике дякую.)

avatar
Тая Бровська
08.08.2025, 19:41:46

Обожнюю!❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
08.08.2025, 20:06:12

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Скрипник
08.08.2025, 18:45:14

Якщо у Вас поганий настрій і все дістало...
Цікаве співпадіння. Буквально сьогодні додала в свій тікток відео під саундтрек:
"Мене все дістало — ця слава, ці трони!
Їхні поклоніння, їхні порожні корони.
Я хочу втікати туди, де простіше,
Де люди живуть, а не грають у вічність.
Мене все дістало — ця гра без кінця,
Я хочу свободи, я хочу життя!"

Показати 2 відповіді
Ірина Скрипник
08.08.2025, 18:49:27

Лана Рей, :)

avatar
Поліна Крисак
08.08.2025, 18:39:09

Я, як людина яка читає цю книгу, могу затвердити вище сказані слова))) Ах, так, ще хочу сказати, що авторка, яка пише ці книги, це просто скарб. ;)

Лана Рей
08.08.2025, 18:42:37

Полiна Крисак, Величезне дякую за таку міцну підтримку і добрі слова. Я навіть засоромилась. ❤️ ❤️ ❤️

Ніяк не зазирну до цієї " Істерички" ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Лана Рей
08.08.2025, 18:28:25

Світлана Романюк, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
08.08.2025, 18:20:08

Мене повеселило тут все) Дякую за гарний настрій) Ідея вогонь ❤️❤️❤️

Лана Рей
08.08.2025, 18:21:41

Olha Alder, Щиро вдячна за підтримку. Рада, що розвеселила Вас. Гарного і приємного вечора. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Ромул Шерідан
08.08.2025, 17:47:08

Це вогинь. І призвіще вогинь!))

Лана Рей
08.08.2025, 17:51:15

Romul Sheridan, Величезне дякую за підтримку. Прізвище знайшла у списку найкумедніших.)) Гарного вечора. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Сергіель Краель
08.08.2025, 17:45:35

Крутезне в неї прізвище =)

Лана Рей
08.08.2025, 17:49:44

Сергіель Краель, Так, прізвище круте і кумедне. Знайшла на просторах інтернету.)) Дуже дякую за підтримку. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Вікторія Вецька
08.08.2025, 17:29:54

Супер ❤️☺️

Показати 3 відповіді
Лана Рей
08.08.2025, 17:48:37

Вікторія Вецька, Дуже дякую! ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Емілія Блеквуд
08.08.2025, 17:29:34

❤️ ❤️ ❤️

Лана Рей
08.08.2025, 17:31:45

Емілія Блеквуд, Дякую, що зазирнули. Успіхів і натхнення. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Лада Короп
08.08.2025, 17:28:59

♥️♥️♥️

Лана Рей
08.08.2025, 17:31:05

Лада Короп, Дуже вдячна за підтримку. ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Halyna
08.08.2025, 17:23:36

Дякую ))))

Лана Рей
08.08.2025, 17:26:52

Halyna, Будь ласка.)) Дуже дякую за підтримку. Гарного і приємного вечора. ❤️ ❤️ ❤️

Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше