Додано
08.08.25 11:07:55
Любов.. тепло та вдячність..
Усім привіт!❤️✨
Сьогоднішній блог - це не просто блог.. це вдячність моєму натхненню, яке з'явилося мені у потрібний момент.
Космос, що подарував мені літати, а Бог наділив натхненням творити.
Любов для кожної історії, яка тільки-но зародилася в моїй голові я готова приймати, але чесно зараз задумалася над тим, що не усі приймаю. Я шукаю історію з почуттями, трішки гумором та трішки зі сльозами. Саме така може розчулити кожного, але таку складно придумати. Бо вона сама з'являється у мене.
Тепло, яке огортає мої плечі.
Я вдячна за те, що можу творити. Не для себе, а для тієї людини, яка потребує відчути крізь себе ці відчуття.
І нехай у вас може не вдається, але ви не сумуйте! Не опускайте руки! Йдіть вперед до своєї мрії. Хочете, аби вона потрапила в рейтинги Букнету чи може її надрукували? Дійте! І не здавайтеся! Ви зможете писати, бо у вас це вже виходить, просто потрібно вірити у себе. Бо хто повірить у вас, якщо ви не вірити у себе? Тому рухайтеся!
Захотіла поділитися тим чого ви саме боїтеся. Руху. Осуду. Не варто. Не потрібно зациклюватися на інших коментаторів. Ви творите щось таке фантастичне та унікальне, що ніхто не здатен написати.
Надіюсь, що мій блог був вам корисний! І не забувайте підписуватися, мені приємна ваша увага!❤️✨
З вами Мелені Матхевен! ✨❤️
Люблю та обіймаю!✨❤️
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМелені, ваш блог — це справжнє натхнення. Стільки тепла та щирості в кожному слові! Дякую за те, що так підтримуєте інших авторів. Це дуже цінно і важливо! ❤️✨
Ася Рей, Я обожнюю надихати! А особливо писати такі блоги, які надихають авторів! Дякую, моя люба!❤️✨
Дякую за чудовий блог. Ви, як завжди — надихаєте рядками. ❤
Сергіель Краель, Дякую, мені приємно це чути!❤️✨
Чудовий блог. ❤️❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую!❤️✨
Моя люба, ти молодець! Надихаєш своїми блогами інших людей та вчиш не боятися, а діяти.
Вірю, що в тебе все вдасться, та що там говорити - ти вже підкорюєш серця своїми історіями. Це мега круто! Хай все вдається, хай натхнення буде завжди поруч і успіхів у всіх починаннях!!! Обіймаююю ❤️❤️❤️
Анна Харламова, Обіймаю!❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати