Новинка і закінчення "Донечки"❤️

 

Привіт, мої любі!

 Маю для вас кілька новин. Тому розпочинаємо) 

 

Історія Злати і Максима підходить до закінчення. Через кілька годин опублікую епілог і з книгою Донечка від колишнього ми попрощаємось. Ви маєте ще трохи часу щоб придбати цю книгу за ціною передплати. Після закінчення вона значно зросте.

AD_4nXf24DUEnzesLeru2VYkboPBJwsE6-NUPkw1inHckLsBmjPtABh2P2-zowSMoQ9jZ6x6dE9fRffBdhdtHDj8w4QQnLXuzpQQ-64pKSkAPPoanUpz9GzXUo9imHBYZmP0gEFUD5Ckkg?key=_4P8XVB_uBI3RxBTHapEnQ

 

А тепер перейдемо до новинки) Це історія Стасі, сестри Злати. Ця дівчина пережила велику трагедію і я подумала, що було б правильно розповісти її історію вам. 

Книга має назву Подих з минулого і я дуже сподіваюсь на вашу активність та підтримку) 

Анотація 

– То яка справжня причина того, що ти відмовляєшся організовувати весілля? – питає рівно. – Вона ж є, правда?

– Є, – видихаю. – І вона тобі не сподобається.

– Здивуй мене, – Марк навіть трохи вперед подається – так йому цікаво.

– Я була дівчиною твого брата. В ту ніч, коли сталася аварія, я була з ним в автівці. Можливо, ти не в курсі того, що тоді сталося, але твої батьки звинувачують у всьому мене. Думаю, вони нашій зустрічі не зрадіють.

Він не реагує. Просто сидить і дивиться. Його погляд змінився, але не в той спосіб, на який я чекала. Там немає ненависті. Там… щось інше. Сум? Розгубленість?

– Ти ж не винна, – нарешті говорить. Тихо, наче для себе.

– Що?

– Я сказав, ти не винна. Тимур тоді був за кермом. Я дізнавався в поліції про причину аварії. Саме Тимур не впорався з керуванням.

AD_4nXdhTuU8PgBfWp_btMB_-dtUPIPw5GVT8HKf51jgeHaF0iVSz07vgzJTyujqJnHvaWMvizFcreVzVecAGk8G4d1A0JDS4XZ33RJ7RSsVZje4RG0oTZpegAhPeNbSo-GUuSelfyyDpw?key=_4P8XVB_uBI3RxBTHapEnQ

Чекаю вас на сторінках книги❤️

 Ваша Уляна Пас❤️

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тамара Немова
14.08.2025, 11:18:52

вітаю з новинкою! маю запитання трішки не по темі - куди поділись Ваші книжки з Літнет? я там придбавала ряд Ваших книжок до того як стала читачем Букнет

Показати 3 відповіді
Уляна Пас
14.08.2025, 14:08:52

Тамара Немова, Я забрала

avatar
Оксана Морус
06.08.2025, 17:41:01

♥️♥️♥️
Сумуватиму за Златою і її історією.

avatar
Даніка Рейвен
06.08.2025, 17:35:38

Вітаю з новиночкою ♥️

avatar
Тетяна Маркова
06.08.2025, 17:30:50

Дякую за неймовірну історію Злати і Максима,які незважаючи ні на що таки вибороли своє щастя .♥️І вітаю з новинкою!Потрібно щоб обидві сестрички були щасливі,кохані і закохані.З великим задоволенням переживатиму з героями їхню історію.Невичерпного натхнення вам!

avatar
Nadya
06.08.2025, 17:27:59

Дякую

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше