Додано
06.08.25 11:24:10
З поверненням!
Доброго раночку, мої любі!
Як і обіцяла, "Мано" повернувся до нас цілий і майже неушкоджений. Постраждали лише мої нерви :)
А новий розділ вже доступний до прочитання! (тицяйте, аби перейти одразу до нього)
СЮДИ
Дякую усім, хто дочекався разом зі мною і тим, хто переймався так само, як і я. Сподіваюся, подібне більше не повториться.
Мене можна знайти: ❤ Фейсбук ❤ Інстаграм ❤ Телеграм-канал ❤ Тік-ток
Лея Морте
769
відслідковують
Інші блоги
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Любі читачі, ми наближаємося до завершення першої книги, бо буде ще й друга частина про наших Діану та Влада. Але я готую для вас історію про одну пару, яку постараюся викладати найближчим часом. А зараз, якщо ви ще не читали
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи тільки в цьому жанрі пишете ?
Румель, Так точно)
Вітаю Вас!
Сергіель Краель, Дякую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати