Цитати з моїх творів

Це не просто крилаті фрази, які я використала, це мої авторські цитати, які я створила.

1.Nevermind, i lost my mind

Не бери у голову, я втратила голову. Гра слів "незважай" та "свідомість, розум" у англійській. Це написала героїня "В'язниці для розуму" перед спробую вийти з клініки, скажімо так, через райські ворота. Доволі символічно, бо у той момент загинув її друг і вона з кінцями втратила адекват.

2. Святі кісточки! (або святі Хрести та Могили)

Вирази, які іноді використовують персонажі, пов'язані зі смертю, бо прославляти бога для них якось не за статусом. Тут усе доволі просто, зате звучить атмосферно.

3.Якщо роблю не для себе, то воно мені не треба

То моя власна цитата, не з творів, та може колись вона там буде. Як на мене це треба викарбувати над дверима мого дому, для усіх хто "ну за так зроби розклад", "що тобі шкода допоможи", "та буде у тебе ще вихідний, а мені треба твоя порада".

4.Nicht Zeit ist am wichtigsten, aber die Leute

Буде в останньму розділі "Минуле не забувається". Прощаючись з друзями, Еммі віддає одному з них реліквію свого померлого товарища, яку до того берегла. Каже, що важливий не час, а люди, з якими ти його провів, таким чином дякуючи другові за те, що ВІН став тією людиною, що допомогла їй заспокоїти свої сумніви перед останнім поєдинком з Чевоним Богом.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Емілія Блеквуд
02.08.2025, 08:21:45

Гарно❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
02.08.2025, 00:17:58

Гарні цитати. Особливо третя. У мене
є подібний вислів. Він не цитата, поки що. —Навіщо те робити сьогодні, що не обов'язково й завтра))))

Гарні цитати ❤️❤️❤️ дуже сподобалося " Якщо я роблю не для себе, то нащо мені треба"

Інші блоги
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше